تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

۱۳ ژوئن در امارات

۱۹ مهر ۱۳۹۵

۱۳ ژوئن در امارات

دبی مرکز رویداد های متفاوت می باشد که در ماه رمضان حتی بیشتر هم می شود. اگر در روز ۱۳ ژوئن در دبی حضور دارید، حتما با تور دبی به رویداد های دبی و دیگر شهر های نزدیک به آن شرکت کنید.
 1. وایلدوادی
اگر علاقهمند به پارک آبی هستید، می توانید در روز دوشنبه ۱۳ ژوئن به رایگان از فعالیت و بازی در این پارک لذت ببرید. به مناسبت ماه رمضان این پارک در روز های دوشنبه رایگان می باشد. در مقابل می بایست لباس هایی که کمتر از آن ها استفاده می کنید را به خیریه آنجا ببخشید. بلیط ها به اندازه گنجایش پارک عرضه می گردد بنابراین هر کس در اولین زمان وارد پارک شود، حتما این بلیط را دریافت می کند.
%da%a9%d8%a7%d8%b1_%d9%87%d8%a7%db%8c%db%8c_%da%a9%d9%87_%d8%af%d8%b1_13_%da%98%d9%88%d8%a6%d9%86_%d8%af%d8%b1_%d8%a7%d9%85%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d8%aa_%d8%a8%d8%a7_%d8%aa-2
این لباس ها و کمک های خیریه شما به سالمندان بیت الخیر فرستاده می شود.
 1. ابودبی
با تور ارزان دبی به یاس مارینا رفته و هزینه حدود ۱۲۰ درهم بپردازید. در یاس مارینا می توانید از تجربه فرمول یک ۲۰۱۵ لذت ببرید. با پرداخت ۱۲۰ درهم می توانید به رایگان از ماشین های فرمول یک ۲۰۱۵ سه دور استفاده کنید.
 1. گروه سلامت
سخنرانی از چندین رستوران متفاوت و معروف را از دست ندهید. سخنرانی در مورد چگونگی غذا خوردن در زمان هایی که روزه نیستید، می باشد.  این سخنرانی اطلاعات بسیار جامعی را در این سمینار برایتان بازگو می کند.
 1. فوتبال ۲۰۱۶
این فوتبال را مسافران تور ارزان دبی و یا شهروندان که با زبان عربی آشنایی دارند می توانند به راحتی تماشا کنند. این فوتبال در استادیوم مجلس برگزار می گردد. اگر برای نشستن قسمت وی آی پی را انتخاب کنید می بایست هزینه ۵۰۰ درهم بپردازید اما اگر  صندلی های عمومی را رزرو کنید می توانید به رایگان این فوتبال را تماشا کنید.

%da%a9%d8%a7%d8%b1_%d9%87%d8%a7%db%8c%db%8c_%da%a9%d9%87_%d8%af%d8%b1_13_%da%98%d9%88%d8%a6%d9%86_%d8%af%d8%b1_%d8%a7%d9%85%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d8%aa_%d8%a8%d8%a7_%d8%aa-3

 1. نمایشگاه دبیرستانی ها
آینده در دست جوانان دبیرستانی می باشد که هنر های دستی و نقاشیشان در گالری اتحاد مدرن ابودبی قرار دارد. این گالری تا ۱۸ ژوئن باز می باشد و مسافران تور ارزان دبی می توانند از آن دیدن کنند.
 1. تور بولینگ به مناسبت ماه رمضان
مرکز بولینگ در باشگاه ورزشی زاید برگزار می گردد. ورزشکاران حرفه ای در رشته بولینگ در هر سن و قابلیتی مورد استقبال قرار می گیرند. این مسابقه تا ۲۹ ژوئن برگزار می گردد.
 1. گالری مجسمه ساز اسپانیایی ماسکارو
می توانید از مجسمه های هنرمند اسپانیایی ماسکارو در نمایشگاه مینا زاید در روز ۱۳ ژوئن شرکت کنید.
 1. عشق را با دیگران قسمت کنید.
مکان هایی برای هدیه لباس به خیریه در مجتمع تجاری هایی نظیر امارات مال، مرکز تجاری دیره، لمزی پلازا و دیگر مراکز خرید می باشد. از ۱۳ ژوئن تا ۶ جولای، می توانید به این مناطق سر زده و به خیریه کمک کنید.
 1. مسابقات ناد الشبا
مسابقات و فعالیت های ورزشی مانند فوتبال، والیبال، سکواش، تنیس، دو و غیره را تماشا کنید.
 1. فرهنگ رمضان را بشناسید
یک افطار در رمضان در مرکز شیخ محمد تجربه کنید و از سمینار هایی که در رابطه با رمضان برگزار می گردد استفاده کنید.
 1. از مجسمه ها و نقاشی های قرن بیستم مردم محلی عربستان در ۱۳ ژوئن دیدن کنید.

 

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات