تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

۳ جاذبه شگفت انگیز آمریکای مرکزی و جنوبی

۲۷ فروردین ۱۳۹۶
۳ جاذبه  شگفت انگیز آمریکای مرکزی و جنوبی

منطقه پر جنب و جوش آمریکا مرکزی و جنوبی سرشار از شگفتی های بسیار است و خیلی سخت می توان شیفته چنین مقصد زیبایی نشد. خودت را در محیط شاداب گم کن همانطور که تحت تاثیر موسیقی سامبا قرار گرفته ای غذای محلی را مزه کن و به بسیاری از ارتفاعات برای رفتن به مناظر چشمگیری که نمی توان در جای دیگری نظیر آنها را دید سفر کن. چیزی فراتر از آنچه که تا بحال، قبل از سفر به این مقصد و در اینجا توانسته باشید تصور کنید، تجربه خواهید کرد.
خوراکی های شگفت انگیزتر آمریکا
مزه و طعم های خوراک آمریکای جنوبی! سوپ سرد سبزیجات عالی از یک دستفروش خیابانی در کشور پرو را پیدا کن و با آن پیسکو ترش تند و خوشایند را بنوش. خوراک مطلوب و دوست داشتنی جدید خود را در خوراک پزی اسپانیایی امپانادا آرژانتین کشف کن و از دلسه دلچه بعنوان یک خوراک خوشمزه دلی از عذا دربیاور. مهم نیست که شما از کجا به آمریکای جنوبی سفر می کنید، غذاهایی که تحت تاثیر فرهنگهای بومی آمریکایی، آفریقایی، اسپانیایی و ایتالیایی رشد یافته اند در مکانی که آب و هوا و جغرافیای آن تنوعی از گوشت ها، میوه ها، سبزیجات و گونه هایی که برای ایجاد شادمانی های فراموش نشدنی آشپزی عرضه می کنند پیدا خواهید کرد.
تجربه فرهنگی متنوع
تجربیات فرهنگی که شما بعنوان بخشی از برنامه سفر به آمریکای جنوبی به دست خواهید آورد لحظات فوق العاده سفر هستند که بزرگ یا کوچک اند. از سفرهای گردشی برای مشاهده جمعیت حیات وحش فوق العاده فراوان و متنوع و بازدید از برخی از سنتی ترین مکانهای جهان و خوردن غذاهای بسیار متنوع که تجربیات آشپزی بسیار لذت بخشی ایجاد می کنند لذت خواهید برد. این جزئیات خاص که توسط متخصصان ما انتخاب می شوند به شما این امکان را می دهند تا با آگاهی به آمریکای جنوبی سفر کنید.
مناظر الهام بخش آمریکای جنوبی
آمریکای جنوبی سرزمینی خیره کننده ای است که به دلیل برخی مکانهای بسیار سنتی جهان شناخته شده است . ما چو پیچو، دره مقدس اینکاها، پارک ملی تورس دل پین، جزیره های گالاپاگوس، آبشارهای Iguazu، شهر ریودوژانیر و شهر بوینوس‌آیرس و بسیاری مکان های مطلوب دیگر نیز در آمریکای جنوبی واقع شده اند. گشت های یک روزه ای از آبدره های نفس گیر شیلی داشته باشید و یک روز را صرف کشف راه های باریک طبیعی دست نخورده در جنگل کنید، شهر افسونگر و زیبای سانتیاگو را کشف کنید و در استخرهای طبیعی آمازون شنا کنید. مهم نیست که چه چیزی را انتخاب کنید، منظره های فراموش نشدنی آمریکای جنوبی وصف ناشدنی است.
دسته بندی :گردشگری

نظرات