تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

۱۰ نکته درباره سال نو چینی ها در لندن

۱۱ بهمن ۱۳۹۴
۱۰ نکته درباره سال نو چینی ها در لندن

۱۰ نکته درباره سال نو چینی ها در لندن

لندن شهری بزرگ با جاذبه های فراوان توریستی می باشد که افراد زیادی را به سمت خود جذب می کند. یکی از زمان هایی که مردم از سراسر دنیا به این شهر می آیند تعطیلات سال نو میلادی می باشد. اگر شما هم تمایل به بازدید از لندن در این ایام دارید بد نیست مراسم چینی ها را هم ببینید. در ادامه برای شما نکاتی را خواهیم گفت که حتما برای دیدن این مراسم به شما کمک خواهد کرد تا اوقات بهتری را سپری کنید.

  1. روز مراسم سال نو چینی ها

۱۰_نکته_درباره_سال_نو_چینی_ها_در_لندن

مراسم سال نو میلادی در تاریخ ۸ فوریه برگزار می شود. جشن اصلی این مراسم در قسمت مرکزی شهر لندن، در محله چینی ها برگزار می شود. ولی به شما پیشنهاد می کنیم که قبل از هر برنامه ریزی از قبل از تاریخ برگزاری مراسم اطمینان پیدا کنید.

  1. برای سفر خود برنامه ریزی کنید

چیزهای_قرمز_بخرید

این مراسم سال نو چینی ها در لندن، بزرگترین مراسمی است که خارج از کشور چین برگزار می شود. به همین دلیل مردم بسیاری از مناطق مختلف برای شرکت در مراسم به این منطقه می آیند. بنابراین بهتر است از پیش برای سفر خود برنامه ریزی کنید چون ممکن است به ازدحام جمعیت برخورد کنید. بهتر است برای اقامت یکی از هتل های اطراف محله چینی ها را انتخاب نمایید تا به راحتی در جشن سال نو میلادی چینی ها بتوانید شرکت کنید.

  1. لباس گرم و راحت بپوشید

شما برای شرکت در این مراسم ممکن است مجبور باشید تمام روز را سر پا بایستید. پس سعی کنید لباس گرم و کفش راحت بپوشید. در ضمن چتر نیز فراموش نشود چون در این فصل امکان بارندگی وجود دارد.

  1. تبریک سال نو میلادی

مردم در این روز سال نو میلادی را به هم تبریک می گویند. خیلی مودبانه و جالب خواهد بود که شما هم در جوابشان سال نو را به زبان چینی تبریک بگویید. برای گفتن “سال نو مبارک” در زبان چینی می توانید بگویید “San Nin Faai Lok”.

  1. سال ۲۰۱۶ سال میمون

سال ۲۰۱۶، سال میمون است و چینی ها اعتقاد دارند افراد متولد این سال بسیار باهوش و شوخ طبع هستند. شما اطلاعات زیادی در مورد سال میمون در محله چینی ها به دست خواهید آورد و با فرهنگ چینی ها بیشتر آشنا خواهید شد.

  1. طرز لباس پوشیدن

رنگ قرمز رنگی است که چینی ها در مراسم سال نو میلادی از آن استفاده می کنند. شما می توانید با پوشیدن لباس، روسری و یا کفش قرمز خودتان را به فرهنگ این مراسم نزدیک تر کنید. اگر با خودتان کودک همراه دارید می توانید به آن ها اجازه دهید عروسک میمون خود را به همراه بیاورند و یا روی صورتشان نقاشی میمون طراحی کنید.

  1. غذاهای چینی

اگر می خواهید لذت بودن در این مراسم را برای خود تکمیل کنید حتما از غذاهای چینی غافل نشوید. یک بشقاب مرغ یا ماهی می تواند غذای مناسبی برای جشن یال نو میلادی ۲۰۱۶ باشد.

  1. چیزهای قرمز بخرید

سال_۲۰۱۶_سال_میمون

چینی ها اعتقاد دارند خریدن اشیا قرمز در جشن سال نو برایشان خوش یمنی می آورد. محله چینی ها مکانی مناسب برای خرید سوغاتی و کادو برای دوستان و نزدیکانتان خواهد بود.

  1. مراقب باشید

مراسم جشن چینی ها در لندن بسیار شلوغ و پر هیجان است. بنابراین در بین ازدحام جمعیت مراقب جیب برها هم باشید و سعی کنید اشیا گرانبهای خود را در معرض دید عموم قرار ندهید.

  1. آرزوی موفقیت

چینی ها اعتقاد دارند که با رفتن به یک منطقه مرتفع بعد از جشن، در سال جدید موفقیت های بزرگی برایشان پیش خواهد آمد. پس اگر تمایل دارید که تمام مراسم را اجرا کنید می توانید بعد از مراسم به مکان هایی مثل چشم لندن بروید.

دسته بندی :انگلیس

نظرات