تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

۱۰ روش برتر درآمدزایی حین تحصیل در کانادا

۱۴ مهر ۱۳۹۵
۱۰ روش برتر درآمدزایی حین تحصیل در کانادا

جوانان دنیا عاشق کانادا هستند. این عشق، اتفاقی نیست بلکه رفته رفته در همه جا سایه می افکند. آن ها رویای پیوستن به دانشگاه های کانادایی را در سر می پرورانند که بالاتر از استانداردهای جهانی است. اما درس خواندن در خارج از کشور، به پول زیادی نیاز دارد. پس می خواهید رویایتان را فراموش کنید؟ معلوم است که نه!

روش های بسیاری برای تامین بودجه تحصیل وجود دارد؛ اگر کامل نباشد، بخشی از آن را تامین می کند.

گزینه های کسب درآمد حین تحصیل از کار در میکده ها تا تدریس زبان، و کارآموزی تا پیوستن به انجمن ها، کار به عنوان اپراتور تلفن تا ماشین شویی و بسیاری کارهای دیگر، وجود دارند.

حالا چند نکته برایتان مطرح می کنیم تا به عنوان کار پاره وقت در نظر داشته باشید و زندگیتان در کانادا آسان تر شود.

کلی کارهای مختلف هست که دانشجوهای بین المللی می توانند با آن هزینه های تحصیل خود را تامین کنند. این بودجه های جمع شده می توانند گاهی حتی هزینه شهریه و تحصیل را هم بدهند.

  1. کارآموزی-کار به عنوان کارآموز در شرکت ها نه تنها به شما کمک می کند چیز یاد بگیرید، بلکه به شما کمک می کند شیوه کار شرکت ها را هم بیاموزید. این کار همچنین به شما کمک می کند در عوض دریافت پول، تجربه بیندوزید.
  2. تدریس زبان-می دانستید می توانید زبان خود را به کسانی بیاموزید که می خواهند آن را یاد بگیرند؟ از بین کلوپ های مختلفی که فعالیت های فوق برنامه را در دانشگاه های کانادا برگزار می کنند، یادگیری یک زبان خارجی، مورد علاقه خیلی هاست. می توانید به دیگران کمک کنید به زبان شما علاقمند وشند و با این کار، زبان کشور خود را بهتر بشناسانید.
  3. راهنمای تور-می توانید به عنوان راهنمای تور شرکت های کشور خود نیز مشغول به کار شوید. علاوه بر این که تسهیلات آن را دریافت می کنید، می توانید دلگرم هم بشوید.
  4. راهنمای مهاجرتی-راهنماهای مهاجرتی، پل بین مشاور مهاجرت از کشور مبدا و همتای خود در کشور مقصد هستند. آن ها می توانند بابت خدمات مربوط و متنوعی که به سفارت خانه کانادایی مربوط است، پول دریافت کنند.
  5. رانندگی تاکسی-آن ها که به رانندگی مسلط هستند از این کار لذت می برند. شما با شرکت در آزمون های رانندگی در کانادا، موفق به کار در یک شرکت و کسب پول خواهید شد.
  6. دستیاری-شاید خانواده های بسیاری را از کشور خود در کانادا ببینید. آن ها می خواهند کمک اهالی کشور و فرهنگ خود بابت کارهایشان را داشته باشند. کار به عنوان دستیار چنین خانواده هایی می تواند راه های زیادی جلوی پایتان بگذارد.
  7. مدیریت فروشگاهی-دانشجویان دارای مهارت های حسابداری خوب، هنگام تحصیل در کانادا وارد این کار می شوند. آن ها حساب تعداد کالاهای فروشگاه را نگه می دارند و می توانند اضافه کاری کنند.
  8. دستیاری شغلی-می توانید فرصت آبرومند شغلی را حین یادگیری به دست بیاورید. این کار برای شما پول و تجربه می آورد.
  9. لغو شهریه-موسسات دارای بودجه دولتی در کانادا می توانند گاهی لغو شهریه داشته باشند. خوبی مسئله از همه لحاظ در لغو کامل شهریه است.
  10. متصدی آنلاین-اگر مهارت نوشتن دارید و می توانید در دانسته ها جستجو کنید، می توانید برای بسیاری از شرکت های فناوری اطلاعات در کانادا کار کنید. این مسئله را به عنوان موضوع جالبی می بینند که از چند سو پول برایتان می آورد.

پس وارد کارهایی شوید که راحتی در کانادا بودن را به شما بدهد و نه حس سختی کشیدن. قوانین کشور کانادا برای دانشجویان بین المللی، سخت گیرانه نیست. از این فرصت بهره ببرید و زندگی خود را بسازید.

دسته بندی :کانادا

نظرات