تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

گنجینه های محبوب شمال غربی اقیانوس آرام

۲۸ فروردین ۱۳۹۶
گنجینه های محبوب شمال غربی اقیانوس آرام

شمال غربی اقیانوس آرام یکی از خوش منظره ترین مناطق در ایالت متحده آمریکاست. خاستگاه زیبایی طبیعی آرام کوهستانهای پوشیده شده از یخچال، خط ساحلی پست و بلند و حتی جنگل های معتدلی است، این منطقه برای هر دوستدار طبیعت چیزی برای عرضه دارد.
باغهای بوچارت
در میان جغرافیای ملی باغهای بوچارت در ویکتوریا در ایالت بریتیش کلمبیا بعنوان یکی از “۱۰ باغ باشکوه در دنیا” مشهور شده است که باید آن را دید. در باغهای گوناگون ۵۵ آکری که هر سال بیش از یک میلیون رویه ی چینمان در ۹۰۰ گوناگونی شکوفه های بی وقفه ای را از ماه مارس تا اکتبر عرضه می کنند گردش کنید. در شبهای تابستان باغها به سرزمین عجایب جادویی از نور و سایه های هزاران نوری که هر چیزی را زنده می کنند تبدیل می شوند.
جنگل بارانی هو
جنگل بارانی هو که در سمت غربی پارک ملی المپیک واقع شده است یکی از بهترین نمونه های جنگل های بارانی معتدل در ایالت متحده آمریکاست. برای توصیف این مکان افسونگر حتی باعنوان “سرسبز و انبوه” نیز نمی توان آنرا توصیف کرد. هر چیزی به راستی در پوششی سبز از گیاهان مخروطی و گونه های گیاهی برگ ریز پوشیده شده است. خزه ها و سرخس ها لایه دیگری را به جنگل سبز باورنکردنی موجود اضافه می کنند. عاشقان حیوانات از تنوع گسترده حیات وحشی که وجود دارد لذت می برند مانند برخی گونه های بومی که در هیچ جای دیگر از دنیا یافت نمی شوند.
بازار محلی پایک
یکی از قدیمی ترین و مشهورترین بازارهای کشاورزی آمریکاست که شما می توانید هر چیزی از عتیقه تا میوه ها و سبزیجات تازه در آن پیدا کنید. بازدیدکنندگان می توانند از یک قهوه در استارباکس اصلی استفاده کنند یا وقتی را صرف لذت از نوازندگان و هنرمندان خیابانی با استعداد کنند اما هرکس باید توقفی در بازار مشهور جهانی ماهی داشته باشد. ماهی فروشان از سرو کردن صیدهای خود که در مقابل آنها بالا و پایین می پرند لذت می برند. سر زدن به یکی از رستورانها و کافه های بسیار، قبل از خرید غذاهای ویژه محلی و دستچین کردن نوآوری های رنگارنگ صنعتگران محلی آرامش بخش است.
جزیره های سن خوان
جزیره های سن خوان مجمع الجزایری متشکل از ۱۷۲ جزیره دست نخورده هستند. آنها به دلیل مناظر روستایی و تنوع بسیار حیات وحش شناخته شده اند. بازدیدکنندگان اساسا در این منطقه تجمع می کنند و از کایاک سواری در دریا و تماشای نهنگها لذت می برند اما می توان سیل بی گوش خالدار، سمورهای آبی رودخانه ای، وال مینک ها و تنوع عظیمی از مخلوقات زیبا بزرگ و کوچک دیگر را مشاهده کرد.
دسته بندی :آمریکا

نظرات