تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

گردش در بازار طلا و دیره

۱ آبان ۱۳۹۵

گردش در بازار طلا و دیره

تاریخچه دبی تا زمانی که مدرن گردید را در تور چهار ساعته به همراه راهنمایی مجرب  کشف کنید. در مورد گلدسوک اطلاعات کسب کرده و زنان امارات را در موزه زنان دبی بیشتر بشناسید. سپس با تاکسی آبی ابرا، از دبی کریک سوار شده و به بر دبی بروید. از منطقه ماهیگیری تا ساختمان های مدرن، همه و همه در یک تور چهار ساعته برایتان مشخص می گردد. پس از خوردن یک خوراکی اماراتی، از گذشته دبی عبور کرده و به حال دبی بروید. سپس با مترو از ساختمان های جهانی حاضر دبی مال و برج خلیفه رد شوید.

%da%af%d8%b1%d8%af%d8%b4_%d8%af%d8%b1_%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%a7%d8%b1_%d8%b7%d9%84%d8%a7_%d9%88_%d8%af%db%8c%d8%b1%d9%87_%d9%88_%d9%85%d9%86%d8%b7%d9%82-1

فعالیت هایی که در این تور ارزان دبی انجام خواهید داد:

  1. بازدید با تور چهار ساعته از گلدسوک تا منطقه بر دبی
  2. بازدید از موزه بنت البنات و چانه زدن در بازار طلا
  3. کشف بندر دبی و استفاده از تاکسی آبی دبی
  4. کشف روستای قدیمی بر دبی
  5. امتحان قهوه و خوراکی های سنتی اماراتی
  6. سوار شدن در متروی مدرن و حرکت به سوی دبی مال
  7. بازدید از برج خلیفه

فعالیت هایی که در انتظار شماست:

SONY DSC

فرهنگ دبی را در گلد سوک دبی کشف کنید. راهنمای خود را در دیره که یکی از میدان های قدیمی دبی است ملاقات کنید سپس تور چهار ساعته خود را به سمت میراث دبی شروع کنید. در طول راه از راهنمای مجرب خود در مورد دبی گذشته و حال خواهید شنید. سپس به بازدید از موزه بیت البنات بپردازید. به داخل موزه وارد شده و نقش زنان در امارات را مشاهده کنید. در آنجا مستندات جالب، لباس های سنتی زنانه و عکس های زنان آن زمان را خواهید دید. سپس به بازدید از بازار طلای دبی بپردازید. از کوچه های پهن بازار طلا بگذرید و ۳۰۰ مغازه طلا را مشاهده کنید. می توانید از این مغازه ها، جواهرات مورد نیاز خود را خریداری کنید. سپس به وسیله تاکسی سنتی ابرا، به دبی کریک بروید. همچنین می توانید مناظر زیبای دریا را نگاه کنید. سپس برای دیدن دبی می بایست پیاده شوید. برای دیدن بازار نساجی دبی می بایست به کوچه های شلوغ قدم بگذارید. سپس از موزه دبی بازدید کرده و آثار به یاد ماندنی آن را نگاه کنید. در میان آثاری که از قرن هجدهم تا کنون باقی مانده اند راه بروید و از سرعت پیشرفت این شهر متحیر شوید. سپس بعد از دانستن تاریخچه دبی به قسمت مدرن دبی بروید. سپس از خورکی های اماراتی امتحان کنید. لازم به ذکر است که دیگر مسافران تور دبی، پس از خوردن این خوراکی ها، احساس رضایت کرده و میل به خوردن شام نداشته اند. آماده باشید که این غذا ها را با دست بخورید. دقیقا همانطوری که مردم محلی غذا می خورند. سپس به متروی هنری دبی رفته و متروی قرن ۲۱ را تجربه کنید. پس از پیاده شدن، می توانید دبی مال که بزرگترین مجتمع تجاری جهان است را ببینید و از برج خلیفه که بلندترین برج جهان می­باشد بازدید کنید. سپس از خوردن شیرینی و قهوه سنتی عربی، لذت ببرید. سفر خود را با عکسبرداری در مقابل برج خلیفه به پایان برسانید. سپس با تور به هتلتان باز گردید.

%da%af%d8%b1%d8%af%d8%b4_%d8%af%d8%b1_%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%a7%d8%b1_%d8%b7%d9%84%d8%a7_%d9%88_%d8%af%db%8c%d8%b1%d9%87_%d9%88_%d9%85%d9%86%d8%b7%d9%82-3مسافران می توانند با استفاده از آژانس گردشگری ایران آنکارا با تور ارزان دبی به این شهر سفر کنند.

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات