تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

کوارتیر پتیت چاپلین

۱۸ دی ۱۳۹۴
کوارتیر پتیت چاپلین

همان طور که می دانید کبک یک شهر قدیمی است . کوارتیر پتیت چاپلین قدیمی ترین منطقه ی خرید در آمریکای شمالی ( با همه ی وجود طبیعی که برای جذب توریست دارد ) یک محل عالی برای خریدن سوغاتی است .

در اینجا مغازه ها و کافه های دنجی وجود دارد که می توانید یک روزه خاطره ساز را برای خودتان رقم بزنید . این محل در کنار رودخانه ی سی سی پی قرار دارد شما همچنین می توانید چند ساعتی را در قایق های تفریحی بگذرانید  . در اینجا بعضی از مغازه ها و کافه ها بازسازی شده اند و قبلا خانه بوده اند یکی از خانه ها متعلق به لویس جولیت بوده است .

اگر شما می خواهید از این مکان در زمانی که خلوت است دیدن فرمایید باید یا در صبح زود و یا در شب بعد از شام به این مکان بروید . در ماه های جولای و آگوست این مکان به شدت شلوغ است.

حتما کمی وقت برای دیدن فروشگاه ها بگذارید حتی اگر قصد خرید ندارید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت زیر مراجعه کنید :

http://www.quartierpetitchamplain.com/en

رویال پلازا

برای کسی که از تاریخ کانادا هیچ نمی داند این محل را فقط برای خرید کردن و خوردن یک فنجان قهوه انتخاب می کند اما در واقعیت این مکان قدیمی و زیبا خیلی بیشتر از اینهاست این محل شروع استعمارگری فرانسه و آمریکا بوده است.

در طول قرن های ۱۷ و ۱۸ این منطقه ی قدیمی کبک به عنوان مرکز مستعمره فرانسه بوده . و مرکز کسب و کار تجارت بوده است .

در این منطقه می توانید از بناهای تاریخی بسیاری دیدن کنید . مانند ساختمان های قدیمی ومجسمه های قدیمی از جمله یک مجسمه ی نیم تنه ی قابل توجه از لویی چهاردهم ( یکی از معروف ترین پادشاهان فرانسه ) و اگلیس نوتردام قدیمی ترین کلیسا در ایالت کبک است.

برای اینکه بیشترین استفاده را از دیدن این مکان ببرید شما می توانید توسط تورهایی که وجود دارد از این مکان بازدید کنید. در این تئرها شخصی به عنوان راهنما تمام ساختمان ها و مجسمه ها را به شما نشان خواهد داد و درباره ی جزئیات هریک به شما توضیح کاملی خواهد داد ، پیشنهاد همه ی مسافران و بازدیدکنندگان این است که از این خدمات استفاده کنید ، زیرا هیچکس باور نمیکند که پشت هر بنا و یا مجسمه چه داستان هایی نهفته است.

همچنین شما می توانید از کافه ها ور ستوران های ساده و در عین حال زیبای این محل برای صرف ناهار و شام استفاده کنید . این مکان محل خوبی برای خرید سوغاتی می باشد.

دسته بندی :کانادا

نظرات