تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

کلیسای سنت روپرت در اتریش

۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
کلیسای سنت روپرت در اتریش

قدیمی ترین کلیسای وین از سنگ گرفته شده از سکونتگاههای باستانی روم ویندابونا ساخته شده و طراحی اصلی آن رومی بوده و ساخت این مکان به سال۷۴۰ بعد از میلاد مسیح برمی گردد. نمای بیرونی این مکان معمولی و ناخوشایند است که مربوط به قرن ۱۲ می باشد، اگرچه این نما در اثر آتش سوزی خراب شده و بارها و بارها در طول قرون بزرگ شده است. این کلیسا به سنت روپرت اختصاص داده شده، او شخص مقدس حامی سالزبورگ (این موضوع کاملا مشخص نمی باشد) و در ارتباط با استخراج معادن نمک که کسب و کار بزرگ سالزبورگ در اتریش در قرون وسطی بود، می باشد.
نمای ساده داخلی به رنگ سفید با محراب سنگی ساده، کاملا عاری از تزئینات به استثنای صلیب عظیم باروک از جنس برنج و پنجره های نفیس با شیشه های رنگ آمیزی شده مربوط به دهه ۱۹۹۰ و زمان بازسازی کلیسا می باشد. اگرچه یک پنجره از قرن ۱۳ به جا مانده و در محراب طاقی شکل کلیسا یافت شده که مسیح را بر روی صلیب همراه با مدونا و کودکی که در پایین ایستاده به تصویر می کشد.
در طول تابستان یک سری کنسرتهای موسیقی با حال و هوای باستانی و اجراهای عصرهنگام ماه جولای در این کلیسا برگزار می شود.
جزئیات بازدید از کلیسای سنت روپرت در اتریش
Ruprechtsplatz
ساعات بازدید در روزهای دوشنبه و جمعه ۱۰ صبح-۱۲ ظهر، ۳ بعد از ظهر-۵ عصر؛ روزهای سه شنبه و پنج شنبه ۱۰ صبح-۱۲ ظهر؛ روزهای شنبه ۱۱ صبح-۱ بعدازظهر. پذیرش رایگان می باشد. مترو U1 یا U4 به Schwedenplatz می رود.
  • آدرس: Ruprechtsplatz 1، وین، اتریش
  • ساعتها: متغیر می باشد
دسته بندی :اتریش

نظرات