تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

کلیسای سنت آن در اتریش

۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

کلیسای سنت آن (Annakirche) در مرکز شهر وین نمونه زیبایی از معماری گوتیک ترکیب شده با آثار هنری سبک یاروک می باشد. یکی از جذابیتهای اصلی گردشگری این کلیسا نقاشی های دیواری نفیسی هستند که بوسیله دانیل گران ایجاد شده و سقف این کلیسای کوچک را زینت می دهند. این کلیسای کوچک که گفته می شود از سال ۱۳۲۰ وجود داشته هرساله هزاران بازدیدکننده را برای دیدن این آثار هنری ابدی به خود جذب می کند. کلیسای سنت آن کلیسایی با عملکرد کاتولیک روم و همچنین محل برگزاری بسیار عالی برای وظایف اجتماعی، فعالیتهای مختلف مربوط به کلیسا و بویژه کنسرتهای موسیقی در اتریش می باشد. نام این کلیسا از سنت آن آمده که یاگاری ناراحت کننده او (یک دست مومیایی شده) هرساله در ۲۶ جولای (روز سنت آن) در این کلیسا به معرض نمایش گذاشته می شود.
بسیاری افراد این کلیسا را یکی از زیباترین کلیساهای سبک باروک موجود می دانند و آکوستیک باورنکردنی آن، کنسرتهای موسیقی مکرر را که در این مکان برگزار می شود تبدیل به درمانی برای شنوایی کرده است. کنسرتهای کلاسیک معمولا یک گروه ارکستر چهارنفری تشکیل شده از سازهای زهی و شامل قطعات خاص موسیقی چمبر می باشد. روش محبوب برای دیدن این کلیسا رزرو برای یک کنسرت موسیقی همراه با تور می باشد.
جزئیات بازدید از کلیسای سنت آم در اتریش
کلیسای سنت آن کلیسایی با عملکرد کاتولیک همراه با ارائه خدمات مختلف در طول روز می باشد: ۷:۳۰ صبح، ۵:۱۵ عصر و ۵:۴۰ عصر. این کلیسا در قلب مرکزی شهر وین قرار داشته و می توان پیاده از آتجا به رستورانها، کافه ها و ایستگاههای حمل و نقل عمومی متعدد دسترسی داشنت.
  • آدرس: Annagasse 3B، وین، اتریش
  • ساعتها: ۸:۳۰ صبح-۶ عصر هر روز. در تابستان ساعت ۸۸ صبح باز می شود.
دسته بندی :اتریش