تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

کار در کبک

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵
کار در کبک

دوست دارید چه شغلی در کبک داشته باشید؟ چه مهارتهایی باید داشته باشید؟ دوست دارید مناطقی از کبک را که بیشترین جذابیت را برای شما دارند، جستجو کنید؟

شما در این بخش ، اطلاعاتی در رابطه با بازار شغلی کبک می یابید که احتمالا برای برنامه ریزی درست برای مهاجرتتان به آن نیاز دارید..

در رابطه با بازار شغلی کبک اطلاعات به دست آورید

در اولین فرصت ممکن در رابطه با بازار شغلی کبک ، ویژگی های خاص و ارزش های متداول آن، اطلاعات به دست آورید . در ابتدا ، در رابطه با بعضی ویژگیهای بازار کبک اطلاعات به دست آورید.

ویژگی های شغلی را در حوزه مهارتی خود جستجو کنید.

در رابطه با زمینه فعالیتی که دوست دارید مشغول به کار شوید، اطلاعات به دست آورید. این به شما کمک می کند

تا ویژگی ها، حرفه ها و  صنعت های مربوط به این زمینه خاص، شرکت ها، سازمانها و شغل هایی که در این راستا هستند، را بشناسید .

در این رابطه که آیا نیازمند به ارزیابی مقایسه ای تحصیلاتتان هستید، اطلاعات به دست آورید.

کارفرمای آینده شما، یک موسسسه آموزسی و یا سازمان نظارتی، ممکن است نیاز به ارزیابی مقایسه ای برای پی بردن به ماهیت تحصیلات شما، داشته باشد. قبل از درخواست، مطمئن شوید که به ارزیابی مقایسه ای احتیاج دارید.

در این رابطه که آیا حرفه یا تجارت شما قابل تطبیق در کبک است، اطلاعات به دست آورید.

تجارت یا حرفه ای که شما می خواهید در کبک داشته باشید، ممکن است بوسیله سازمانی نظارتی مورد نظارت قرار بگیرد و یا از طریق شرایط نظارتی در چهارچوب خاصی قرار بگیرد. اگر چنین است، در صورت امکان ، هرچه زودتر مراحل لازم را که به شما اجازه براه انداختن حرفه یا تجارتتان را می دهد، به انجام برسانید.

در رابطه با مناطقی که چشم اندازهای خوب شغلی را به شما پیشنهاد می دهند، اطلاعات به دست آورید

جدای از دولت، کبک ۱۶ ناحیه شغلی را با چشم اندازهای خوب شغلی در زمینه های فعالیت مختلف ،برای اقامت پیشنهاد می دهد.  قبل از اینکه انتخاب کنید که کجا می خواهید مقیم شوید، برای به دست آوردن اطلاعات وقت بگذارید.

اگر درخواست ویزای کاری دارید، علاوه بر فرانسه، انگلیسی یاد بگیرید.

بعضی شغلها به دانش انگلیسی نیاز دارند، بویژه در بخش های دولتی. اگر به این بخش می روید شما به دانش مناسبی از انگلیسی نیاز دارید.

پرونده شغلی خود را آماده کرده و پیشنهادهای شغلی خود را بررسی کنید.

برای ورود به بازار کار، باید در رابطه با اطلاعات کارفرما در کبک اطلاعات به دست آورید و پرونده شغلی خودتان را آماده کنید.

شما حتی می توانید کارآفرینی کنید.

کبک، محیط شغلی پویا و محرکی را پیشنهاد می کند.  منابع زیادی موجود است که به شما کمک می کند تا شغل خود را شروع کرده و رئیس خود باشید (کار مستقل). در رابطه با منابع موجود در کبک برای کارآفرینی اطلاعات به دست آورید.

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات