تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

کار در بریزبن – استرالیا

۱۲ خرداد ۱۳۹۶
کار در بریزبن – استرالیا

بسیاری از دانشجویانی که راهی بریزبن (Brisbane) می شوند در کنار کار، انگلیسی هم می خوانند. یکی از دلایل، این است که بازار کار بریزبن بسیار سرزنده است و بدون شغل نخواهید ماند.
بریزبن مرکز ایالت آفتابی کوئینزلند (Queensland) است. کوئینزلند معمولا به آرامش معروف است و بریزبن آن را به ارث برده است. بریزبن رفته رفته از تصور قبلی مردم یعنی شهر خواب آلوده به جایی در استرالیا تبدیل شده است که هر هفته ۱۰۰۰ نفر در آن جابه جا می شوند.
بریزبن برای ساکنان خود سبک زندگی کامل را ارائه می کند زیرا به یک شهر مدرن و معتبر جهانی تبدیل شده است اما در عین حال، حالت آرامش خود را هم حفظ کرده است. با رشد شهر، فرصت های شغلی هم از راه رسیده اند و اگر می خواهید مسلح به ویزای تعطیلات کاری یا دانشجویی به آن جا بروید، نقص ندارد. واقعیت مهم دیگر برای دانشجویان، این است که بریزبن در مقایسه با سیدنی، ملبورن یا مثلا پرث، یکی از ارزان قیمت ترین مرکز ایالت های استرالیا است. سبک زندگی بریزبن، خوشبینی و انرژی را با هم آمیخته است و حدود ۳۰۰ روز آفتاب در طول سال دارد. پس کلی فعالیت و ورزش، غذاخوری و سرگرمی در دسترستان هست. بریزبن پر از فرصت های شغلی است که به محض اتمام تحصیل می توانید به دست بیاورید. رشد خالص اقتصادی سالیانه بریزبن بیش از ۴% است و به همین دلیل به شدت به نیروی کار ماهر نیاز دارد. بریزبن ظرف ده سال گذشته، در مقایسه با همه مراکز ایالتی دیگر استرالیا، سریع ترین رشد اقتصادی را داشته است. در واقع شغل ها آن قدر در بریزبن زیاد هستند که دو برابر رشد جمعیت اند و در حال حاضر این شهر، دارای بیشترین نرخ شغل های تمام وقت در کشور در حالی است که مشاغل تمام وقت، حدود ۷۲% بخش اشتغال آن را در بر می گیرد.
کار کن، زندگی کن، بازی کن، شعار دولت کوئینزلند است که می خواهد سرمایه گذاران کسب و کارها و کارگران ماهر را به سوی خود جذب کند. در وب سایت آن، اطلاعات مربوط به مهارت ها و حرفه های مورد نیاز و لینک موتورهای جستجوی شغل دیگر را خواهید یافت.
به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات