تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

کاخ باکینگهام(۲)

۴ بهمن ۱۳۹۴
کاخ باکینگهام(۲)

همان طور که در پست قبلی گفته شد، کاخ باکینگهام یکی از جاذبه های توریستی لندن می باشد که محل اقامت خانواده سلطنتی است. بازدیدکنندگان برای دیدن این کاخ زیبا می توانند به آن مراجعه نموده و تقریبا به تمامی قسمت ها از اتاق های دولت گرفته تا هنرهای زیبا را مشاهده نمایند.

  • اتاق تخت پادشاهی

اتاق جادویی تخت پادشاهی در کاخ باکینگهام یکی از جذابیت ها برای بازدیدکنندگان می باشد که شامل تخت پادشاهی است که برای تشریفات و اعطا نشان پادشاهی مانند ملکه جابلیس از آن استفاده می شد. همچنین به عنوان سالن رقص در مناسبت ها هم کاربرد داشته است. شما در این اتاق می توانید عکس های عروسی پرنس الیزابت و دوک ادینبورگ در سال ۱۹۴۷ میلادی و دوک و دوشس در سال ۲۰۱۱ را مشاهده نمایید.

  • سرویس های چینی

کاخ باکینگهام مجوعه ای بی نظیر از سرویس های چینی می باشد که در واقع از بهترین ها در نوع خود در جهان است. این تکه ها بیشتر ساخته های معروف فرانسوی در دوره پادشاهی جرج چهارم بین سال های ۱۷۸۳ تا ۱۸۳۰ می باشد. این مجموعه با ظرافت خاصی نقاشی و تذهیب شده است و مجموعه ای از ظروفی برای ناهارخوری، کاسه آبگوشت، فنجان و نعلبکی و گلدان های زینتی می باشد.

  • باغ کاخ

باغ کاخ باکینگهام نزدیک به ۱۵٫۸ هکتار زمین دارد و شامل بیش از ۳۵۰ نوع گل های وحشی، نزدیک به ۲۰۰ نوع درخت و دریاچه سه هکتاری می باشد.این باغ ها مکانی برای مهمانی های سالانه ملکه می باشد. با گرفتن یک بلیط جدا برای بازدید از باغ می توانید از این مرغزار زیبا دیدن فرمایید. جاذبه های این باغ شامل زمین تنیسی که جرج چهارم و فرد پری در سال ۱۹۳۰ در آن بازی می کردند، چمنزار علفی خیره کننده، یک خانه تابستانی، باغ گل رز  و گلدان بزرگ واترلو می باشد.

  • ساعت ها و پرچم ها

وقتی که شما به داخل کاخ وارد می شوید و یا از آن خارج می شوید، حتما دقت کنید تا پرچم های روی سقف را ببینید. همیشه یک پرچم به پرواز در آمده در بالای کاخ وجود دارد. وقتی که ملکه در کاخ است، پرچم استاندارد سلطنتی بالاست و زمانی که ملکه در قصر حضور نداشته باشد پرچم اتحاد جایگزین آن می شود. در داخل کاخ شما می توانید ساعت های کاخ را مشاهده نمایید. بیش از ۳۵۰ نوع ساعت در سراسر کاخ وجود دارد که یکی از بزرگترین مجموعه های ساعت های در حال کار کردن در جهان می باشد.

  • نمایشگاه خاص

هر ساله در تابستان نمایشگاهی در کاخ دایر می شود که در واقع خوش آمدگویی سلطنتی است که بر روی آماده سازی و پشت صحنه کار برای بازدید های رسمی در کاخ برگزار می شود.

  • کافه و فروشگاه باغ کاخ

کافه باغ آماده پذیرایی از مهمانان کاخ با چای، قهوه، ساندویچ و تنقلات می باشد. در طول تابستان، فروشگاه باغ برای خرید سوغاتی و هدایا دایر می باشد. شما می توانید در فروشگاه اجناسی مثل لباس، جواهرات، اسباب بازی کودکان، کتاب و کارت پستال را پیدا کنید.

دسته بندی :انگلیس

نظرات