تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

چرا در استرالیای غربی تحصیل کنیم؟

۲۲ شهریور ۱۳۹۵
چرا در استرالیای غربی تحصیل کنیم؟

وقتی به مکانی ایده آل برای تحصیل فکر می کنیم چه چیزی به ذهن می رسد؟ این رویای هر دانشجویی است که در جایی تحصیل کند که تحصیلاتی با استانداردهای جهانی و مسیری به سمت شغل موفق عرضه می دارد. جایی با زیرساخت های مناسب، طبیعت زیبا، هوای پاک، رودخانه ها و اقیانوس ها.

پرث که به داشتن مردم مهربان و فضایی آرام شهرت دارد سبک زندگی حقیقی استرالیایی را در خود دارد. مکان های زیادی در دنیا باقی نمانده است که در آن یک رهگذر در خیابان به گرمی با شما سلام و علیک کند و یا برای گفتگو با شما بایستد. استرالیایی ها عاشق برقراری ارتباط با بازدیدکنندگان خارجی هستند و فرهنگ های دیگر را با آغوش باز پذیرا هستند.

پرث شهر رشد کردن، موفقیت و چیزهای ممکن است. در سالهای اخیر شاهد آن بودیم که منابع ما چگونه در همه شئونات زندگی جریان پیدا می کند، از آموزش تا حمل و نقل و ده ها هزار نفر برای دیدن زیبایی طبیعی استرالیای غربی و لذت بردن از آفتاب همیشگی اش به اینجا آمده اند. فرودگاه بین المللی جدید همراه با پرث آرنا و گسترش شبکه ریلی شهر، توسعه حاشیه های رودخانه و خانه های رو به دریا در حال تبدیل کردن پرث به دروازه غربی استرالیا برای گردگشگری و سرمایه گذاری است.

تحقیقاتی که در پرث انجام می شود در سرتاسر دنیا مورد قبول است، که به افقهای جدید در علوم پزشکی و بهداشت، کشاورزی، شیمی، زمین شناسی، متالورژی، مهندسی، نجوم، انرژی های تجدید پذیر ئ مدیریت محیط زیست می رسد. هنرمندان، موسیقی دانان و بازیگران اینجا در همه جای دنیا شناخته شده اند. تحصیلات شما در اینجا تنها آموزش برایتان ندارد بلکه امکان اینکه بخشی از رشد آکادمیک و شبکه حرفه ای باشید را فراهم می آورد که آینده این شهر را رقم می زند.

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات