تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

پیکاپ پاسپورت کانادا | مجری پیکاپ پاسپورت کانادا

۷ آبان ۱۳۹۴
پیکاپ پاسپورت کانادا | مجری پیکاپ پاسپورت کانادا

پیکاپ پاسپورت کانادا

شاید شما هم بدنبال یک مجری تخصصی در زمینه تور کانادا،ویزای کانادا و پیکاپ پاسپورت کانادا باشید.به جرات میتوان شرکت ایران آنکارا را شرکتی معتبر در زمینه تور کانادا،ویزای کانادا و پیکاپ پاسپورت کانادا معرفی کرد.در ادامه با ما باشید تا شما را بهتر راهنمایی کنیم.


پیکاپ پاسپورت چیست؟

همان طور که قبلا راجع به پیکاپ پاسپورت گفتیم، پس از طی مراحل به جهت اخذ ویزای کانادا برای سفر به کشور کانادا و پذیرفتن آن توسط سفارت کانادا، متقاضی باید اقدام به الصاق ویزا به پاسپورت کند که چون این کار نیاز به حضور شخص متقاضی ندارد می توان از روش پیکاپ پاسپورت این کار را انجام داد تا در هزینه ها و وقت صرفه جویی کرد.

در مورد کشور کانادا، بعد از درخواست ویزا، سفارت جواب را از طریق ایمیل به متقاضی اعلام می کند. در صورت قبول شدن درخواست، متقاضی برای درخواست ویزاِی کانادا باید پرینت آن ایمیل را به همراه پاسپورت به سفارت کانادا در آنکارا ببرد.

پیکاپ ویزای کانادا یا پیکاپ پاسپورت کانادا، برای مهاجرانی مورد استفاده قرار میگیرد که پس از اقدام جهت اخذ ویزای کانادا امکان رفتن به آنکارا را ندارند.

مدارک لازم جهت پیکاپ پاسپورت کانادا به شرح زیر می باشد:

  1. جهت ویزای غیر مهاجرتی میبایست پاسپورت امضا شده، پرینت ایمیل Passport request از طرف سفارت و فرم وکالت به ضمیمه امضای پاسپورت را داشته باشید.
  2.  برای ویزای مهاجرتی کانادا لازم است پاسپورت امضا شده، پرینت ایمیل Passport request از طرف سفارت، دو قطعه عکس ۳٫۵*۴٫۵ با پشت زمینه سفید، وارد نمودن قد و رنگ چشم تمام افراد متقاضی در صفحه ی آخر ایمیل و امضا متقاضی اصلی در صفحه ی آخر پرینت ایمیل را با خود داشته باشید.

توجه کنید که در صورت اقدام به پیکاپ ویزای کانادا به صورت غیرحضوری حتماً باید پاسپورت افراد بالای ۱۸ سال امضا داشته باشد و دقیقاً با امضای داخل فرم وکالت تطبیق داشته باشد .مدت زمان آماده شدن پرونده ها بین ۱ تا ۲ هفته کاری متغیر است .

با توجه به این که پاسپورت یک مدرک بین المللی محسوب می شود، دادن آن به شرکت های معتبر یکی از ایمن ترین و پر اهمیت ترین کارها به شمار میرود . با توجه به داشتن تجربه زیاد ایران آنکارا  در این زمینه، می توانید پیکاپ پاسپورت کانادا خود را به ما به ما بسپارید.

شاد و سربلند باشید

منبع

iranankara.com

دسته بندی :کانادا

نظرات