تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

پیکاپ پاسپورت و ویزا کانادا | مدارک لازم جهت پیکاپ ویزای کانادا

۲۵ آبان ۱۳۹۴
پیکاپ پاسپورت و ویزا کانادا | مدارک لازم جهت پیکاپ ویزای کانادا

پیکاپ پاسپورت و ویزا کانادا

همان طور که قبلا راجع به پیکاپ پاسپورت و ویزا کانادا گفتیم، پس از طی مراحل به جهت اخذ ویزا برای سفر به کشورهای دیگر و پذیرفتن آن توسط  سفارت مربوطه، متقاضی باید اقدام به الصاق ویزا به پاسپورت کند که چون این کار نیاز به حضور شخص متقاضی ندارد می توان از روش پیکاپ پاسپورت این کار را انجام داد تا در هزینه ها و وقت صرفه جویی کرد.


آشنایی با پیکاپ پاسپورت و ویزا کانادا

پیکاپ پاسپورت و ویزا کانادا :در مورد کشور کانادا، بعد از درخواست ویزا، سفارت جواب را از طریق ایمیل به متقاضی اعلام می کند. در صورت قبول شدن درخواست، متقاضی برای درخواست ویزا باید پرینت آن ایمیل را به همراه پاسپورت به سفارت کانادا در آنکارا ببرد.پیکاپ پاسپورت و ویزا کانادا، برای مهاجرانی مورد استفاده قرار میگیرد که پس از اقدام جهت اخذ ویزای کانادا امکان رفتن به آنکارا را ندارند.

مدارک لازم جهت پیکاپ ویزای کانادا به شرح زیر می باشد:

  • جهت ویزای غیر مهاجرتی میبایست پاسپورت امضا شده، پرینت ایمیل Passport request از طرف سفارت و فرم وکالت به ضمیمه امضای پاسپورت را داشته باشید.
  • برای ویزای مهاجرتی لازم است پاسپورت امضا شده، پرینت ایمیل Passport request از طرف سفارت، دو قطعه عکس ۳٫۵*۴٫۵ با پشت زمینه سفید، وارد نمودن قد و رنگ چشم تمام افراد متقاضی در صفحه ی آخر ایمیل و امضا متقاضی اصلی در صفحه ی آخر پرینت ایمیل را با خود داشته باشید.

توجه کنید که در صورت اقدام به پیکاپ ویزا به صورت غیرحضوری حتماً باید پاسپورت افراد بالای ۱۸ سال امضا داشته باشد و دقیقاً با امضای داخل فرم وکالت تطبیق داشته باشد .مدت زمان آماده شدن پرونده ها بین ۱ تا ۲ هفته کاری متغیر است .

با توجه به این که پاسپورت یک مدرک بین المللی محسوب می شود، دادن آن به شرکت های معتبر یکی از ایمن ترین و پر اهمیت ترین کارها به شمار میرود . با توجه به داشتن تجربه زیاد ایران آنکارا  در این زمینه، می توانید پیکاپ پاسپورت کانادا خود را به ما به ما بسپارید.

 ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت کانادا،اخذ ویزای کانادا و در نهایت اقامت در کانادا با تور کانادا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات