تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

پیکاپ ویزای لاتاری امریکا

۱۳ آذر ۱۳۹۴
پیکاپ ویزای لاتاری امریکا

پیکاپ ویزای لاتاری امریکا

لاتاری یکی از انواع ویزاهای مهاجرتی آمریکا است. از سال ۱۹۹۰ و به دستور کنگره آمریکا، هر سال وزارت امور خارجه آمریکا مطابق بخش ۲۰۳‌(سی) از قانون مهاجرت و ملیت (Immigration and Nationality Act) آمریکا، به صورت قرعه‌کشی (موسوم به لاتاری) تعدادی افراد را برای دریافت این نوع ویزا انتخاب می‌کند.


روشهای پیکاپ ویزای لاتاری امریکا

  • پیکاپ ویزای لاتاری امریکا : حتما می دانید که هر ساله دولت امریکا از سرتاسر دنیا به حدود ۵۵۰۰۰ نفر از طریق لاتاری گرین کارت اعطا می کند. ایران نیز جزو کشورهای مجاز برای شرکا در این قرعه کشی بزرگ است.
  • تمام کسانی که در این قرعه کشی برنده می شوند با داشتن گرین کارت می توانند در امریکا زندگی کنند، ادامه تحصیل بدهند، از مزایای بیمه استفاده کنند، مشغول به کار شوند و ازدواج کنند. حتی بعد از ۵ سال از زندگی در امریکا برای تقاضای سیتیزن (شهروندی) اقدام نمایند.
  • متقاضیان پس از ثبت نام که هر ساله در ماه اکتبر از طریق سایت http://dvselectee.state.gov انجام می شود در ماه می منتظر جواب قرعه کشی خواهند بود. اما افراد خوش شانسی که برنده لاتاری شدند باید برای دریافت ویزا اقدامات لازم را انجام دهند.
  • با توجه به این که امریکا در ایران سفارت ندارد، برای دریافت ویزا می توانید به یکی از سفارت های امریکا در کشورهای اطراف مراجعه نمایید. یکی از شهر های مهم که اکثر ایرانیان برای اخذ ویزا به آن جا مراجعه می کنند شهر ابوظبی در کشور امارات متحده عربی می باشد.
  • شما برای الصاق ویزای گرین کارت خود می توانید به سفارت واقع در ابوظبی مراجعه کنید. اما برای کسانی که تمایل به سفر ندارند راه دیگری نیز وجود دارد. شما می توانید بدون مراجعه حضوری با استفاده از روش پیکاپ پاسپورت امریکا در ابوظبی ویزای خود را دریافت نمایید.
  • برای پیکاپ پاسپورت می توانید با متخصصین ما در ایران آنکارا مشاوره داشته باشید و در صورت تمایل خدمات پیکاپ پاسپورت خود را از ما بخواهید. به این منظور باید اصل پاسپورت، ایمیل دریافت شده از کنتاکی و کد دریافت شده خود را به وکلا ما ارائه دهید.

توصیه ما : 

شما می توانید هر هفته روزهای یکشنبه و سه شنبه پاسپورت خود را به شرکت تحویل دهید و با توجه به زمانی که مشاوران ما تعیین می کنند برای تحویل پاسپورت خود در روزهای سه شنبه و پنج شنبه به دفتر ایران آنکارا مراجعه نمایید.

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت آمریکا ، اخذ ویزای آمریکا و در نهایت اقامت در آمریکا با تور آمریکا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

دسته بندی :آمریکا

نظرات