تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

پنج مرکز خرید ایروان که هوش ازسرانسان می برد

۱۶ بهمن ۱۳۹۴
پنج مرکز خرید ایروان که هوش ازسرانسان می برد

امکانات بسیاری در ایروان فراهم است. از دست­فروشان که دارای اجناس ایرانی و چینی هستند گرفته تا فروشگاه های لوکس و مجلل صنایع دستی و لباس های زیبا و گرانقیمت که دارای تنوع برند های مختلف است. بنابراین ادامه این مطلب را از دست ندهید تا مطمئن شوید در سفر بعدی با تور ارمنستان، حتما از این مجتمع های تجاری دیدن کرده اید:

  1. بازار شوکا (میوه و شیرینی‌جات)

بازار شوکا در ایروان

برای دوستداران خوراکی بازدید و گشت زدن در این بازار مناسب است. بازار شوکا جایی مناسب برای تهیه سبزیجات، میوه‌جات، شیرینی‌جات و آجیل است. شیرینی‌های ارمنی بسیار خوشمزه و بسیار شبیه انواع باقلواست بنابراین برای خرید سوغاتی حتما از این بازار دیدن کنید.

  1. بازار ورنیساج (بازار هنر و صنایع دستی)

مرکز خرید

بازار بزرگ و روباز ورنیساج آخر هفته‌ها (شنبه و یکشنبه) در نزدیکی میدان جمهوری (ریپابلیک) تشکیل می‌شود و یکی از جاذبه‌های گردشگری و محبوب جهانگردان است. انواع جواهرات، نقره‌جات، نقاشی‌ها، صنایع دستی، انواع اشیاء آنتیک، کتاب‌ها و چیزهای دیگر در اینجا به فروش می‌رسند.

اگر علاقه دارید که از این بازار دیدن کنید حتما از صبح تا ۵ بعد از ظهر به آنجا سر بزنید.

  1. مرکز خرید مورگان ارمنستان

مرکز خرید مورگان

این مرکز یک برند معروف است که در میان ارامنه طرفداران بسیار دارد. اولین شعبه این بازار در سال ۱۹۴۷ در فرانسه تاسیس شد. در حال حاضر بیش از ۶۵۰ شعبه در سراسر جهان دارد و فعالیت های خود را در زمینه ی تولید پوشاک برای بانوان بین سنین ۱۸ تا ۳۵ سال متمرکز کرده است.یک شعبه از این برند معروف در ایروان واقع شده است که یکی از مهمترین مراکز خرید ایروان ارمنستان به شمار می رود. این مرکز خرید در خیابان مشتووک واقع شده است.

  1. مرکز خرید اسکادا ایروان

مرکز خرید  در ایروان -۱

اسکادا یک شرکت فعال در زمینه لباس می باشد که شعبه اصلی آن در آلمان در سال ۱۹۷۸ تاسیس شده است. طراحی ها و بافت منحصر به فرد آن باعث شد این برند به جایگاه مهمی در پوشاک برسد و شعبه های فراوانی را در سراسر جهان تاسیس کند. در سال ۱۹۹۴ فعالیت خود را در زمینه لباس های ورزشی نیز ادامه گسترش داد و سپس به تولید کیف و کفش روی آورد. اکنون اسکادا در ایروان شعبه دارد و یکی از مهمترین مراکز خرید ایروان ارمنستان می­باشد. این مجموعه در خیابان هانراپتوتیان واقع شده است.

  1. مرکز خرید تاشیر ایروان

تاشیر

در صورتی که می خواهید یکی دیگر از مهمترین مراکز خرید ارمنستان را ببینید، پیشنهاد می کنیم یک سری به این بازار نیز بزنید. زیرا در این مرکز فروشگاه های مارک دار نیز موجود است. در طبقه هم کف این پاساژ بازار طلا فروشان و در طبقات بعدی پوشاک و لباس که اکثرا قیمت های بالایی به صرف مارک بودن دارا هستند. بنابراین علاقه مندان به مارک و لباس های معروف می توانند از گردش در این پاساژ لذت ببرند و همچنین مطمئن باشند که اجناس واقعی را خریداری می کنند. این مجموعه یکی از بهترین مراکز خرید ایروان ارمنستان به شمار میرود.

برای انتخاب بهترین هتل نزدیک یکی از این مراکز خرید،

دسته بندی :ارمنستان

نظرات