تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

پارک کریکساید دبی، خور دبی

۳ دی ۱۳۹۴
پارک کریکساید دبی، خور دبی

کریک پارک، دومین پارک دبی و بزرگ ترین میان پارک های دیگر است. این پارک زیبا در مقایسه با پارک های دیگر بسیار قدیمی و سرشناس در میان شهروندان می باشد.

این پارک در فاصله بین المکتوم و القرهود قرار دارد که فضای آن ۹۶ هکتار می باشد. این پارک در قلب دبی و نزدیک خور دبی واقع شده است و البته یکی از معروفترین و بزرگترین سایر پارک هاست. این پارک همچنین دسترسی به قایق و فضای هلیکوپتر دارد. این پارک علاوه بر فضای سبز فراوان، دارای مکان های پر پیچ و خم و طبیعت بیکران می باشد. پارک خور همچنین دارای امکاناتیست که موجب می شود بازدید کنندگان بخواهند دوباره به پارک باز گردند.

به غیر از امکانات متنوعی که پارک عرضه می کند، خور دبی بسیار برای اسکیت سواری مناسب است. برای ورود به این پارک باید ورودی ناچیزی بپردازید. در پارک خور، آمفی تئاتر بزرگی وجود دارد که نزدیک به ۱۵۰۰ نفر را در خود جای می دهد. از جاذبه های دیگر این پارک می توان به نمایش دلفین ها و پارک بازی کودکان اشاره کرد.

در این پارک شگفت انگیز که چشم اندازی به آب نمای دبی دارد، شهر بازی کودکان نمایی متفاوتی از علوم طبیعی که بدن انسان را نشان می دهد ومرکز طبیعت و فضا، برق، کامپیوتر، ارتباطات و افلاک را عرضه می کند. این پارک همچنین توجه مسافران تور دبی را نیز به دلیل بی سر و صدا بودن، امنیت و امکاناتش به خود جلب می کند. بلیط ورودی این پارک هیجان انگیز برای هر نفر ۵ درهم می باشد.

از امکانات پارک می توان به: ماشین های کابلی، باربیکیو، کرایه دوچرخه، کرایه قطار، نمایش دلفین ها، شهربازی کودک، رستوران های متنوع، کافه های کوچک و دکه های مواد غذایی اشاره کرد. پارک در ساعات کاری  روزانه از ۸ صبح تا ۱۰ شب باز می باشد. روزهای چهارشنبه فقط  بانوان اجازه ورود دارند.

دسته بندی :دبی

نظرات