تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

پارک البرشا دبی

۲ دی ۱۳۹۴
پارک البرشا دبی

پارک معروف البرشا، در میان خانواده ها و دوستداران ورزش اهمیت بسیار یافته است به طوری که به مسافران تور دبی پیشنهاد می شود حتما از این پارک زیبا دیدن کنند.

این پارک ساحلی هم دارای جنگلی سبز و هم شن و ماسه های فراوان است که ترکیبی از این دو جنس متفاوت، زیبایی خاصی به پارک داده است. در پارک البرشا، دریاچه ای طبیعی وجود دارد که محل تفریح خانواده ها، دوستداران پیک نیک، علاقه مندان به ورزش های آبی، کودکان و نوجوانان می باشد. پارک البرشا در نزدیکی بازار البرشا قرار گرفته است.

این پارک پیست های پیاده روی، دوچرخه سواری، کرایه قطار، زمین تنیس، فوتبال، دستگاه های ورزشی، تور بسکتبال و غیره را به شما ارایه می دهد تا باعث سالم ماندن افراد شود. همچنین زمین بازی کودکان و محلی برای آرامش و تجدید قوا در این پارک زیبا وجود دارد. می توانید زیر نخل ها و چراغ های رنگی این پارک استراحت کنید زیرا در آن قسمت پارک فضایی زیبا برای یک بعدازظهر آرام برای بازدید کنندگان فراهم شده است. این پارک ۱۶۲ هکتار است که در آن مجموعه ای از گلخانه های سبز، نخلستان ها و درختان متنوع وجود دارد که در اختیار عموم قرار می گیرد.

همچنین در این پارک زیبا، پیست دوچرخه سواری برای کودکان و چشمه های زلال نیز وجود دارد. اگر بخواهیم امکانات این پارک حیرت انگیز و سرشناس دبی را در یک جا خلاصه کنیم باید به: زمین تنیس، زمین فوتبال، پیست پیاده روی، پیست دوچرخه سواری، کرایه قطار، دستگاه های ورزشی، چشمه، فضای سبز، محلی برای آرامش و تجدید قوا، پیست اسکیت، امکانات پرشی، محل برگزاری پیک نیک و غیره اشاره کنیم. از امکانات خرید پارک البرشا، یک کیوسک کوچک است که در آن ذرت و نوشیدنی های سبک فروخته می شود. در این پارک سرویس بهداشتی نیز موجود است. از ورود حیوانات خانگی جدا خودداری کنید. ساعت کاری این پارک همه روزه از ۸ صبح تا ۱۰ شب می باشد.

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات