تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

ویزای O1 آمریکا برای هنرمندان و ورزشکاران

۱۳ آذر ۱۳۹۴
ویزای O1 آمریکا برای هنرمندان و ورزشکاران

ویزای O1 آمریکا برای هنرمندان و ورزشکاران

دولت آمریکا برای هنرمندان  و ورزشکاران خارجی امتیازاتی برای اقامت در آمریکا در نظر گرفته است که از این طریق به هنرمندان و ورزشکارانی که تمایل به مهاجرت به این کشور دارند ویزا تعلق پیدا می کند. این افراد برجسته از طریق ویزای O1 می توانند وارد خاک امریکا شوند و از مزایای آن بهره مند شوند.


ویزای O1 آمریکا برای هنرمندان و ورزشکاران به چه صورت انجام میشود؟

ویزای O1 آمریکا برای هنرمندان و ورزشکاران :با توجه به این که اقامت این پذیرفته شدگان دائم نمی باشد، اما آن ها می توانند با تمدید ویزای خود برای انجام مراحل اقامت دائم در ایالت متحده آمریکا زمان بخرند.

این نوع ویزا به دو دسته تقسیم می شود:

۱_ ویزای O1A

این ویزا برای افرادی است که یک توانایی شگرفی در زمینه های ورزشی، کاری و یا آموزشی دارند

۲_ ویزای O1B

این ویزا برای افرادی است که در زمینه های هنری استعدادهای خاصی دارند.

برای درخواست ویزا باید مدارک زیر را ارائه دهید:

  • نامه پیشنهاد کار از سمت کارفرمای امریکاییو در این نامه کارفرما باید مدت زمانی که به شما برای کار نیاز دارد را اعلام نماید.
  • شما باید برای اخذ این ویزا مدارکی به اداره مهاجرت ایالت متحده ارائه دهید تا ثابت شود که شما توانایی خاص و شگرفی در حرفه خود دارید و این مدارک باید سندیت داشته باشند. داشتن توصیه نامه از افرادی که در این زمینه تخصص داشته باشند می تواند به شما کمک زیادی کند.

با این که دریافت گرین کارت برای آمریکا از این طریق بسیار آسان تر است اما محدودیت های خاص خود را هم دارد. مثل این که خانواده شما مجاز به داشتن شغل در آمریکا نخواهند بود.

برای دریافت ویزای خود کمک گرفتن از مشاوران ایران آنکارا می تواند در تسریع اخذ ویزای شما نقش بسزایی داشته باشد. همچنین با توجه به این که در حال حاضر سفارت امریکا در ایران بسته است می توانید برای پیکاپ پاسپورت امریکا در دبی و ترکیه از خدمات ما استفاده نمایید.

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت آمریکا ، اخذ ویزای آمریکا و در نهایت اقامت در آمریکا با تور آمریکا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

دسته بندی :آمریکا

نظرات