تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

ورزش در دانشگاه کالیفرنیا، ایروین

۵ مهر ۱۳۹۵
ورزش در دانشگاه کالیفرنیا، ایروین

تیم های ورزشی دانشگاه ایروین به عنوان "آنت ایتر" شناخته شده و دانشجویان شرکت کننده به عنوان "همراهان" شناخته شده اند. آنها به عنوان اعضای کنفرانس "غرب بزرگ" و فدراسیون ورزشی "کوه های اقیانوس آرام"، در بخش NCAA  شرکت می کنند. دانشگاه ایروین تیم ملی رقابتی در بیس بال، بسکتبال، فوتبال، دو و میدانی، والیبال، و واتر پولو دارد. این دانشگاه در ۲۸ مسابقه، در نه ورزش مختلف قهرمانی ملی به دست آورده، و همچنین تا به حال ۶۴ قهرمان ملی ، ۵۳ برنده مدال المپیک، و بیش از ۵۰۰ قهرمان در جام آمریکا دارد.

در جدید ترین مسابقات قهرمانی ملی بخش یک NCAA این دانشگاه، تیم والیبال مردان در ۴ مه ، ۲۰۱۳ در برابر (۳-۰)  با نتیجه BYU در  پاویون پائولی در لس آنجلس برنده شد. والیبال مردان دانشگاه ایروین ، با داشتن چهار قهرمانی ملی در سال ۲۰۰۷، ۲۰۰۹، ۲۰۱۲، و ۲۰۱۳، تبدیل به یکی از برنامه های نخبگان والیبال کشور شد.

دانشگاه ایروین در سال ۱۹۷۰، ۱۹۸۲، و ۱۹۸۹ موفق به کسب سه عنوان بخش یک  NCAA با قهرمانی در مسابقات واترپلو مردان شد.

بیس بال دانشگاه ایروین پیاپی برنده مسابقات قهرمانی ملی در مسابقات جهانی سری جهانی کالج بخش NCAA یک کالج و بخش دو NCAA در سال ۱۹۷۳ و ۱۹۷۴ شد. بیس بال "آنت ایتر" از آن زمان به بخش یک NCAA نقل مکان کرد و تبدیل به یکی از برترین برنامه های بیس بال در سواحل غربی شد. سال ۲۰۰۷ تیم بیس بال با مقام سوم در سری جهانی کالج به پایان رسید، و در سال ۲۰۰۹ برای اولین بار در تاریخ دانشگاه تیم بیس بال رتبه ملی ۱ را در نظر سنجی بخش یکNCAA  از بیس بال امریکا و بیس بال دانشگاهی به دست آورده، و همچنین به عنوان یک مقام ملی حق میزبانی NCAA منطقه ای را بدست آورده است. تیم بیس بال در سال ۲۰۱۴ به مسابقات جهانی کالج بازگشت و در جام NCAA منطقه ای و NCAA سوپر منطقه ای در رقابتهای قبل از فصل بعد از اینکه به عنوان یکی از آخرین تیم ها برای بازی انتخاب شد مقام پنجم را بدست آورد.

در سال ۲۰۱۵، برای اولین بار، دانشگاه ایروین در مسابقات قهرمانی مردان بسکتبال بخش NCAA  ظاهر شد. با نتیجه ای نزدیک (۵۷-۵۵) در دور اول بازی در مقابل تیم " لوئیزویل" شکست خورد.

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات