تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

وام دانشجویی در دانشگاه آمریکا | شرایط دریافت وام چگونه است؟

۱۲ آبان ۱۳۹۴
وام دانشجویی در دانشگاه آمریکا | شرایط دریافت وام چگونه است؟

وام دانشجویی در دانشگاه آمریکا

در این مطلب می خواهیم در رابطه با دریافت وام دانشجویی در دانشگاه آمریکا صحبت کنیم. بسیاری از دانشجویان در کشور آمریکا از چگونگی دریافت این وام ها اطلاعاتی ندارد. در رابطه با این مسئله گزارش های بسیاری وجود دارد که خیلی از متقاضیان موفق به دریافت وام دانشجویی در دانشگاه آمریکا نمی شوند.برای کسب اطلاعات بیشتر با ما باشید.


شرایط دریافت وام دانشجویی در دانشگاه آمریکا

در رابطه با این مسئله گزارش های بسیاری وجود دارد که خیلی از متقاضیان موفق به دریافت وام دانشجویی در دانشگاه آمریکا نمی شوند. در صورتی که بسیاری از آنها برای دریافت این وام ها شرایط لازم را دارند. یکی از مسائلی که موجب شده است شاید در سال ۲۰۰۶  بسیاری از دانشجویانی که می توانستند از کمک مالی استفاده کنند، درخواستی نداده اند.کالج ها علاوه بر هزینه هایش بر اساس متوسط بدهی های دانشجویان فارغ التحصیل خود مقیاس می شوند، و اخبار آمریکا بر اساس متوسط ​​بدهی دانشجویان رتبه بندی خود را ارائه می دهد.شما میتوانید با گرفتن وقت سفارت آمریکا و سفر به این کشور از خدمات کالج بهره مند شوید.

مشاورانی که در  کالج ها هستند معمولا پیشنهاد می دهند که پدر و مادر فرد، مدارک مالی خود  از جمله فرم های مالیاتی ، سوابق کسب و کار خود را برای استفاده از کمک مالی را  نگه دارند و در سایت  آنلاین  FAFSA در اوایل ماه ژانویه مدارک  سال آخر تحصیلی خود را پر کنند.

پیشنهاد مشاوران در خصوص وام

تقریباً تمامی مشاوران در پذیرش دانشگاه های آمریکا توصیه می کنند که از کمک های مالی دانشگاه استفاده کنند، حتی برای افرادی که جزو خانواده های متوسط ​​و یا طبقات بالا هستند و درخواست پذیرش از کالج های خصوصی را دارند. در دانشگاه و یا دانشکده های آمریکا معیارهای خاصی برای تعیین نیاز مالی و وام ها دارند. معمولا مشاورین با این مسئله مخالفند مخالف که برچسب قیمت یک دانشگاه باعث منصرف شدن دانشجویان شود، در حالی که بسیاری از دانشگاه های سطح بالا٬ دارایی های زیادی دارند که برای هزینه هایشان یارانه ای داشته باشند.

رسیدگی به وام دانشجویی در دانشگاه آمریکا چگونه است؟

 افرادی که مسئول پذیرش دانشجو هستند می توانند تا نام  ۹  کالج دیگری که دانشجو برای آنها درخواست فرستاده است را مشاهده کند، مسئولین پذیرش با توجه به گزارش های متعددی در رابطه با  تعدادی از کالج ها می توانند بر اساس تفسیر و تحلیل خودشان از ترتیب لیست این دانشگاه ها در FAFSA  نسبت به درخواست پذیرش دانشجو تصمیم بگیرند و او را رد کنند یا کمک های مالی وی را کاهش دهند.

با توجه به این مسئله، منابع مختلفی توصیه می کنند که نام دانشگاه های مورد نظر خود را بر اساس حروف الفبا بر روی سایت FAFSA فهرست کنند تا اولویت های دانشجویان نسبت به دانشگاه ها نامشخص باشند. بهترین زمان برای پر کردن این فرم در اول ژانویه است که شما سال آخریست که دانش آموز هستید؛ در حالی که شما می توانید، مشخصات خود را پیش از FASFA در سایت  CSS در اوایل پائیز و قبل از FASFA  آنرا پر کرده و بایگانی نمایید.

نحوه پرکرده فرمول FAFSA

طبق گزارشات نشان می دهد، در هنگام پر کردن اطلاعات FAFSA  والدین اشتباهاتی را  انجام می دهند، که این اشتباهات عبارتند از: فشار ندادن دکمه ی ارسال ، بازدید اشتبا ه از وب سایت FAFSA ، جای برخی از گزینه ها را خالی گذاشته در صورتی که درست است که یک صفر به جای آن گذاشت ، ممکن است  املای اسم را صحیح وارد نکرده باشند، باید توجه کرد که شماره امنیت اجتماعی را صحیح  نوشته باشند و یا اطلاعات مالیاتی را اشتباه برآورد کرده باشند.

فرمول FAFSA فرض را بر این می گذارد که ۲۰ ٪ از دارایی های یک دانش آموز صرف هزینه های کالج می شود اما در صورتی که ۶ ٪ از دارایی پدر و مادر آنها استفاده می شود، معمولا مشاورین توصیه می کنند که در سال های اول دانشجویی کمک مالی از حساب پدر و مادر منتقل شود که این حساب توسط والدین کنترل می شود. پرداخت زود هنگام مالیات معمولا توصیه می شود، اما FAFSA  از سال های گذشته استفاده از تخمین برایش امکان پذیر است و بعد از پر شدن مالیات ها این اعداد به روز می گردد.برای فرستادن درخواست به وب سایت FAFSA هیچ هزینه ای وجود ندارد.

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت آمریکا ، اخذ ویزای آمریکا و در نهایت اقامت در آمریکا با تور آمریکا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

 

دسته بندی :آمریکا

نظرات