تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

هزینه تحصیل در دانشگاه نیوکاستل استرالیا

۳۰ مهر ۱۳۹۵
هزینه تحصیل در دانشگاه نیوکاستل استرالیا

هزینه تحصیل در دانشگاه نیوکاسل بسته به وضعیت دانشجو و رشته انتخابی او متغیر است. به‌طورکلی، دانشجویان بین‌المللی باید شهریه کامل را برای مقطع کارشناسی بپردازند، درحالی‌که ممکن است لازم باشد دانشجویان محلی و کارشناسی شهریه کامل را برای تحصیلات کارشناسی پرداخت کنند.

مبلغ شهریه متوسط سالانه برای مقطع کارشناسی در دانشگاه نیوکاسل ، ۲۴،۱۷۰ دلار استرالیا و برای مقطع کارشناسی ارشد ۲۷،۵۰۰ دلار استرالیا است. برای آگاهی از میزان هزینه تحصیل رشته موردعلاقه خود در این دانشگاه، می‌توانید به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید.

بورسیه‌های تحصیلی دانشگاه نیوکاستل استرالیا

دانشگاه نیوکاستل بورسیه‌های تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد متعددی دارد که در دسترس تمامی دانشجویان قرار دارند. این بورسیه‌ها در زمینه‌های تحصیلی مختلف ارائه می‌شوند و دانشجویان می‌توانند بر اساس عملکرد دانشگاهی، فعالیت‌های فوق‌برنامه، رهبری/مشارکت اجتماعی و نیازهای مالی آن‌ها را درخواست کنند.

برای نامزدهای PhD کارشناسی ارشد تحقیقات بورسیه‌های فراوانی ارائه می‌شوند. یکی از بورسیه‌ها که دانشگاه نیوکاستل یا دولت مشترک‌المنافع بودجه آن را تأمین می‌کند، کمک‌هزینه‌هایی برای جابجایی یا پایان‌نامه فراهم می‌کند و بخشی از شهریه را نیز پرداخت می‌کند. دانشجویان خواهان یک بورسیه و تجربه صنعتی که مهارت‌های کاری خود را پیش از فارغ‌التحصیلی ارتقا می‌دهند، می‌توانند بورسیه‌های صنعتی را درخواست کنند.

زندگی دانشجویی در دانشگاه نیوکاستل استرالیا

زندگی دانشجویی در دانشگاه نیوکاستل از سطح کلاس‌ها هم فراتر می‌رود. دانشجویان می‌توانند با پیوستن به یک یا چند باشگاه ورزشی و اجتماعی از میان ۶۰ باشگاه موجود با افراد بیشتری آشنا شوند و زندگی دانشجویی خود را متعادل کنند. قهوه‌خانه‌ها و کافی‌شاپ‌ها مانند گادفری تانر بار و کافی‌شاپ روی تپه بزرگ‌ترین مکان‌هایی هستند که دانشجویان می‌توانند به آنجا رفته و استراحت کنند. رویدادهای اجتماعی مانند شب‌های دانشجویی، شب‌های سینمایی، گروه‌های کباب‌پزی، گردش، سفرهای کوتاه میدانی و انجمن‌های دانشجویی نیز برنامه‌ریزی‌شده‌اند تا زندگی دانشجویی لذت‌بخش‌تر شود.

در این دانشگاه از طریق برنامه‌های تبادل دانشجو موقعیت تحصیل در خارج از کشور و آشنایی بافرهنگ‌های مختلف برای دانشجویان فراهم می‌شود. علاوه براین ها، در دانشگاه برنامه‌های حمایتی فراوانی وجود دارند که به دانشجویان کمک می‌کنند با زندگی دانشجویی سازگار شوند. نمونه‌هایی از این موارد عبارت‌اند از خدمات اقامتی، مرکزهای اطلاعات دانشجویی، مشاوره و راهنمایی شغلی، برنامه‌های مشاوره تعلیمی، خدماتمذهبی، حمایت از ناتوانان جسمی و کمک‌های مالی.

نظرهای دانشجویان دانشگاه نیوکاستل استرالیا

در میان نظرهای بیان‌شده دانشجویان، نظرهای مثبتی درباره کیفیت بالای تدریس در دانشگاه و مدرسان و استادان راهنمایی که آن‌ها را بسیار صبور و کمک‌کننده توصیف می‌کنند، وجود دارند. علاوه براین ها، دانشجویان می‌گویند که معلمان بسیار مشتاق‌اند تا دانشجویان نیازمند کمک دانشگاهی را یاری کنند.

یکی از موضوع‌های مشترک در میان تمامی نظرهای دانشجویان، جامعه صمیمی و متحد و جو خودمانی و آرامی است که دانشجویان آن را دوست دارند. علاوه براین ها، دانشجویان درباره امکانات خوب دانشگاه و نیز فرآیند ثبت‌نام آنلاین که کار آن‌ها را ساده‌تر کرده است نیز نظر داده‌اند.

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات