تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

هتل گلدن تولیپ ارمنستان

۴ دی ۱۳۹۴
هتل گلدن تولیپ ارمنستان

در فاصله ۲۰۰ متری از موزه ملی هنرهای ارمنستان و خانه اپرا، هتل گلدن تولیپ قرار دارد. این هتل ۵ ستاره که از زیر مجموعه هتل های زنجیره ای گلدن تولیپ است، تلاش کرده تا در شعبه ارمنستان خود، استانداردهای بین المللی را به طور کامل به کار گیرد. هتل در سال ۱۹۲۶ ساخته شده و دارای   ۷۰  اتاق است. اگرچه کل مجموعه هتل در سال ۲۰۰۹ مورد بازسازی کلی قرار گرفت اما همچنان سبک کلاسیک قرن نوزدهمی خود را حفظ کرده است.

شعبه ایروان گلدن تولیپ دارای سالن اسپا، استخر روی سقف، پارکینگ و اینترنت رایگان ، سالن بدنسازی، رستوان و .. می باشد. تقریبا اکثر مسافران از اقانمت در این هتل ابراز رضایت داشته اند. اتاق ها از مساحت کافی برخوردار است، رفتار کامندان هتل دوستانه است و تمامی آنها به صورت دقیق می کوشند تا در حل مسایل مسافران چاره جو باشند و موقعیت هتل به مسافران این امکان را می دهد تا به آسانی از تمامی جاذبه های گردشگری ایروان بازدید نمایند. سبک دکوراسیون کلاسیک و معماری خاص هتل به آسانی فضای خاص قرن بیستمی ایروان را تداعی می نماید و القا کننده حسی لوکس به مسافران است.

با این حال برخی مسافران نقاط ضعفی هرچند کوچک را نیز گوشزد کرده اند. آزاد بودن کشیدن سیگار در تمام نقاط هتل برای برخی از مسافران غیر سیگاری آزار دهنده می شود. اضافه پرداخت هزینه صبحانه نیز برای مسافران چندان خوشایند نیست و مدیریت می تواند به شیوه بهتری که در اندازه یک هتل پنج ستاره بین المللی است به این مسئله بپردازد.

گلدن تولیپ دردانه ای در میان هتل های ایروان به حساب می آید و حسن شهرت خود را وامدار دکوراسیون شیک و در عین حال صمیمانه اتاق ها، رقتار گرم کارمندان و پایبندی به رعایت تمامی اصولی است که باید در یک هتل ۵ ستاره لحاظ شود.

دسته بندی :ارمنستان

نظرات