تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

هتل هایی با قدمت تاریخی

۲۶ فروردین ۱۳۹۶
هتل هایی با قدمت تاریخی

واقعا از ته دل به دنبال و هیجان هستید؟ امروز زمان خوبی برای برقراری ارتباط با روح اسرارآمیز است. سرمای زمستانی و جاذبه های مهیج چیزی است که دقیقا در هوای این موقع از سال وجود دارد.
چنانچه شما در یکی از هتل های ویژه در تور هتل های تاریخی اقامت کنید ارواح ممکن است ظاهر شوند و برای ایجاد تجربه ای اسرارآمیز با شما بازی می کنند که هرگز آن را فراموش نخواهید کرد. چهار هتل از هفت هتل ویژه در تور هتل های تاریخی بعنوان هتل هایی دارای ارواح شناخته شده اند.
هتل Omni Shoreham
گفته شده که خدمتکار هتل، ژولیت، یک روز صبح احساس بیماری داشت. زمانیکه می خواست گوشی تلفن را بردارد و یک تماس بگیرد به دلایل طبیعی و علمی در دم مرد. چند صباحی بعد از مرگ او دخترخوانده اس به طرز اسرارآمیزی مرد. کارکنان و میهمانان هتل ادعا می کنند که در این روز با اتفاقات عجیب و غریبی در این هتل مواجه شدند. گفته می شود که شما دختر کوچک یا خانمی را در لباس خوابی بلند در هنگام راه رفتن در راهروها می بینید. شکایت ها در مورد صداهایی از اتاق قدیمی به گوش می رسد کاملا عادی است. اتاق خالی است و تنها چنانچه هتل رزرو شود یا شخصی برای شارژ سوئیت ارواح را تقاضا کند اجاره داده می شود. حتی یک کارگر در حالیکه سوئیت را تعمیر می کرد مرد.
تفریحگاه Omni Homestead
گفته می شود که این هتل توسط روح عروسی که شوهرش در روز بعد از عروسی نظرش عوض شده و او را رها کرده ، تسخیر شده است. او دیوانه شده و خود را کشته است. در حال حاضر ادعا می شود که اتاق ۱۴ توسط روح او تسخیر شده بطوریکه او از آن زمان تا بحال هنوز در آنجا می گردد و منتظر بازگشت شوهرش است.
هتل تفریحگاه Omni Bedford Springs
بسیاری از میهمانان و کارکنان تجربه های غیرطبیعی مشاهده ارواح سربازان و فرزندان کوچک آنها را که در عکس هایشان هستند داشته اند. کارکنان هتل نیز ادعا می کنند که ارواح وارد اداره می شوند و بر روی میزهای مکعبی می نشینند. این هتل در سال ۱۷۹۶ بر روی زمین های درمانگر مقدس سابق قبیله های ایرکوا و شاونی ساخته شده است.
هتل The Equinox
بخاطر گرمای شدید بخش کلمبیا در تابستان همسر ابراهیم خانواده خود را به این هتل برد. متاسفانه ابراهیم که خانواده مانع از بازگشتش به بخش کلمبیا شدند، کشته شد. میهمانان و کارکنان ادعا می کنند که همسر و فرزندان جوان را که در هتل پرسه می زنند می بینند. همچنین گزارش شده است که وسایل در اتاق های میهمانان جابه جا می شود و تابش روشنایی هایی در نیمه های شب میهمانان را بیدار می کند.
این اتفاقات غیرطبیعی حقیقتا می تواند خیلی ترسناک باشد مخصوصا اگر برای شما اتفاق بیفتد. با این وجود خود را توسط این ارواح به خطر نیندازید.
هتل Tarrytown House
با وجودیکه این هتل توسط ارواح تسخیر نشده است اما آنها هنوز می دانند که چگونه وارد روح هالووین شوند. از اقامت خود در این هتل زیبا همراه با برخی پیچ و خم های جالب لذت ببرید. در هنگام هالووین از رویداد پر سر و صدا و چشمگیر یا اسب سوار لاغر و رنگ پریده درحالیکه در اقامتگاه خود هستید لذت ببرید. این تجربه ای است که تمام اعضا خانواده می توانند باهم از آن لذت ببرند.
امسال تعطیلات خود را کمی اسرارآمیز کنید و در این هتل های روح زده اقامت کنید.
دسته بندی :گردشگری

نظرات