تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

هتل ماریوت ارمنستان

۵ دی ۱۳۹۴
هتل ماریوت ارمنستان

بدون شک ماریوت یکی از مجلل ترین هتل های ایروان است. این هتل ۴ ستاره در قلب شهر، درضلع شمال شرقی میدان جمهوری قرار گرفته و ازنظر بنا و شکل ساختمان، با محوطه تاریخی و بسیار زیبای میدان کاملا هماهنگ است. برند بین المللی مریوت، در شعبه ایروان نیز موفق شده برای مهمانان خود اقامتی دلچسب را فراهم آورد از این رو در فراهم نمودن امکانات جانبی از هیچ کوششی دریغ ننموده است. هتل با مساحتی حدود ۱۱۵۰ متر مریع و با ۲۲۶ اتاق یکی از بزرگ ترین هتل های ارمنستان است.

اتاق های بزرگ؛ راحت و بسیار تمیز هتل برای اقامت ایده آل است، سالن اسپا با ارائه انواع ماساژ و خدمات زیبایی برای رفع خستگی روز بسیار موثر است. ماریوت ۵ رستوران برای تامین سلیقه های غذایی مختلف مسافران خود دارد که شامل رستوران ایتالیایی کوچینا، رستوران و بار کریستال، بار و بستنی اسکوپ، کافه میتینگ پوینت و بوفه صبحانه ارمنی است. اکثر این رستوران ها به سمت میدان جمهوری مشرف ستند بنابراین می توانید در هنگام صرف غذا از منظره بینظیر میدان لذت ببرید.

با وجود ۴ ستاره بودن هتل، نیاز به تعوض برخی از اثاثیه در برخی از اتاق ها احساس می شود که مدیریت هتل خبر از آغاز پروژه ی تغییر دکوراسیون  داده است. محوطه وسیع هتل نیز گاهی برای مسافران مشکل ساز می شود، چرا که در این قسمت ها مسافران مجبور به استفاده از پله ها هستند و برای دسترسی به آسانسور باید فاصله ی بیشتری را طی کنند. یکی از نکاتی که بسیار عجیب به نظر می رسد رایگان نبودن اینترنت هتل در اتاق ها است و این در حالی است که در اکثر نقاط ایروان، اینترنت پر سرعت رایگان در اختیار افراد قرار می گیرد.

بی تردید ارائه خدمات خاص در هتلی خاص کار آسانی نیست و با این حال مریوت موفق شده با وجود وسعت بسیار زیاد هتل و تعدد مهمانان در جلب رضایت آنها موفق باشد.

دسته بندی :ارمنستان

نظرات