تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

هتل قلعه ستاره ای انگلیس Star Castle Hotel

۲۹ دی ۱۳۹۴
هتل قلعه ستاره ای انگلیس Star Castle Hotel

هتل قلعه ستاره ای انگلیس Star Castle Hotel

ستاره ها فقط در آسمان نیستند. گاهی بر روی زمین نیز می توان ستاره های نابی پیدا کرد که بتوان چند روزی را حتی در آن استراحت کرد. از مرکز سنت ماری (St Mary) در منطقه Scilly انگلستان کمی که به سمت بندرگاه پیاده روی کنید، با ستاره ای سنگی برخورد خواهید کرد که در ابتدا به نظر نمی رسد که این بنا می تواند هتلی برای استراحت مسافران باشد اما در حقیقت این ستاره زیبا هتلی خانوادگی و آرام است که تمام تمرکز مسئولانش برای ارائه خدمات به مشتریان استثنایی خود می باشد.

استار کستل در سال ۱۵۹۳ میلادی در دوره سلطنت ملکه الیزابت برای دفاع از جزایر منطقه Scilly ساخته شد و بعدها تبدیل به هتل شد. بنابراین قلعه به جز مکانی برای استراحت مسافران، دارای تاریخ ارزشمندی نیز می باشد.

این هتل زیبا دو بار برنده جایزه طبخ خرچنگ توسط آقای ربرت فرنسیس شده است؛ بنابراین با انتخاب این هتل مطمئن باشید که غذاهای دلچسبی در رستوران خواهید خورد. همچنین برای کسانی که علاقه زیادی به ورزش دارند خوب است که بدانند قلعه ستاره ای شکل دارای استخر، زمین تنیس، زمین گلف نیز می باشد.

Isles of Scillies

اگر برای مراسم ازدواج خود در انگلیس و این منطقه به دنبال مکانی می گردید، این هتل زیبا با داشتن مجوز برای برگزاری مراسم های ازدواج می تواند انتخابی مناسب برای مهمترین شب زندگیتان باشد. برخلاف هتل های زیادی که به شما اجازه همراه آوردن سگ را نمی دهند، درهای این هتل به جز رستوران آن بر روی سگ های شما باز خواهد بود.

اقامت در این هتل به شما این امکان را می دهد که از بار و ۲ رستوران آن بتوانید استفاده کنید و هرگاه که دوست داشته باشید به راحتی به ساحلی که در چند قدمی هتل قرار دارد بروید. یکی از امتیازاتی که امروزه همه مسافران به دنبال آن هستند وجود اینترنت در محل اقامت خود است تا بتوانند ارتباط خود را با دوستان و اقوام در حین سفر حفظ کنند و هتل استار کستل با ارائه خدمات اینترنت رایگان به مشتریان خود این نیاز آن ها را برطرف نموده است.

هتل برای روزهای خاص در سال جدید برنامه های خوبی دارد. برنامه کریسمس در قلعه که از ۲۳ دسامبر به مدت ۵ روز شروع می شود شامل شام، ناهار، چای بعد از ظهر، صبحانه و گردش با قایق می باشد. همچنین می توانید هر روز عصر به بوفه مجلل غذاهای دریایی نیز بروید. اگر در سال ۲۰۱۶ قصد رفتن به این هتل را دارید ایام زیر را به شما پیشنهاد می کنیم:

  • ماه های مارس و آپریل با توجه به تخفیفات، زمان مناسبی برای اقامت در هتل Star Castle می باشد.
  • از ۹ فوریه تا اول مارس زمان مناسبی برای فرار از روزمره زندگی و اقامت در یک بهشت ستاره ای شکل می باشد.
  • از ۹ آپریل ۲۰۱۶ تا ۱۶ آپریل، به مدت هفت شب در هتل اقامت کنید و ۸ شب دیگر نیز رایگان در هتل بمانید.
  • سه شنبه ۳ می تا شنبه ۷ می نیز از پیشنهادات عالی هتل برای شما مسافران عزیز می باشد تا در این روزها از سرگرمی های هتل لذت ببرید.

برای اطلاعات دقیق تر در مورد ایام پیشنهادی که هتل برای سال ۲۰۱۶ در نظر گرفته است می توانید به سایت رسمی آن مراجعه نمایید.

دسته بندی :انگلیس

نظرات