تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

هتل آنی پلازا ارمنستان

۲ دی ۱۳۹۴
هتل آنی پلازا ارمنستان

استخر چهار فصل، سونا، باشگاه بدنسازی، ، سولاریم و سالن ماساژ، رستوران، کافه، بار … با این امکانات آنی پلازا مقصدی مناسبی برای مسافرانی است که بهترین ها را از هتل محل اقامت خود مب خواهند. هتل چهار ستاره آنی پلازا با ۲۳۹ اتاق یکی از بزرگ ترین هتل های ارمنستان است. هتل به سبک مدرن و با رنگ هایی گرم و زنده چیدمان شده و تمام اتاق ها داری مینی بار، وای فای، صندوق امانات وتلویزیون کابلی است. آرامش و سکوت اتاق ها ناشی از نصب عایق های صوتی تعبیه شده است که خوابی راحت را برای مسافران به ارمغان می آورد. برخی از اتاق ها نمایی ۳۶۰ درجه از شهر ایروان در اختیار مسافران قرار می دهد و مسافران می توانند از نمای کامل کوه معروف آرارات،

تقریبا تمامی مسافران از کیفیت و تنوع که شامل صبحانه کانتیننتال و صبحانه محلی است رضایت کامل داشته اند. همچنین رستوران هتل، یکی از بهترین رستوران های ارمنستان برای صرف غذایی دلچسب است. رفتار گرم کارمندان و نحوه سریع خدمات رسانی به مسافران از دیگر نقاط قوت هتل است. با این وجود شاید بهتر بود مدیریت هتل مکان های استفاده از سیگار را محدود می نمود تا برای افراد غیر سیگاری مزاحمتی ایجاد نشود.

در میان هتل های ایروان و در رده هتل های چهار ستاره، ارزش انتخاب آنی پلازا با هزینه ای که پرداخت می نمایید برابری می کند.

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات

آتنا

قیمت هتل در ارمنستان

ادمین

سلام لطفا بفرمایید که قیمت کدوم هتل رو برای چه تاریخی میخواید