تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

مرکز تخصصی وقت سفارت و ویزا

دریافت ویزا انگلستان از ترکیه | نکته قابل توجه برای گرفتن ویزا

۲۵ آبان ۱۳۹۴
دریافت ویزا انگلستان از ترکیه | نکته قابل توجه برای گرفتن ویزا

نکات دریافت ویزا انگلستان از ترکیه

برای دریافت ویزای انگلیس باید به صورت آنلاین و یا حضوری در یکی از کشورهای دیگر اقدام کنید. که در اقدام از طریق ترکیه باید به نکاتی توجه کنید…برای کسب اطلاعات بیشتر با ما باشید.


نکته قابل توجه اول

دریافت ویزا انگلستان :در صورتی که برای تقاضای آنلاین اقدام کنید، آدرس ایمیل خود را ارسال کرده و پس از آن باید کشوری را که در آن حضور دارید را انتخاب کنید، که متاسفانه در لیست کشور ها ایران نیست، در این صورت چنانچه میخواهید از ترکیه برای دریافت ویزا اقدام کنید، این کشور را به عنوان کشوری که حضور دارید باید انتخاب کنید چون برای تحویل مدارک به ترکیه مراجعه باید کرد.

البته جدول بعدی که برای انتخاب ملیت است کشور ایران هم شامل این جدول میشود و میتوانید ایران را انتخاب کنید.

نکته دوم

اینکه چنانچه برای ویزا از ترکیه میخواهید اقدام کنید باید کریدت کارت یا دبیت کارت بین المللی داشته باشید.در دفاتر ترکیه برای پرداخت هزینه ها فقط باید به صورت آنلاین و با کارت های اعتباری بین المللی انجام شود، که این کارت های بین المللی به راحتی در بانک های ایران صادر نمی شود، در این صورت به شما توصیه میکنیم در صورتی که به این گونه کارت های اعتباری بین المللی دسترسی ندارید پس از طریق ترکیه اقدام نکنید.

و در آخر باید به این نکته توجه کرد شهرواندانی که پرونده ی ویزای آنها بارها در ابوظبی بررسی شده و این بار می خواهند در ترکیه باشد ( اقدام دریافت ویزای انگلیس در ترکیه هم برای همه ی شهروندان آزاد است ) در این صورت با تغییر دفتر تقاضای روادید به ترکیه کل پروسه صدور ویزا مجدداً از ابتدا آغاز خواهد شد.

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت انگلیس،اخذ ویزای انگلیس و در نهایت اقامت در انگلیس با تور انگلیس پیش روی شما خواهیم گذاشت.

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات