تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

نهار های تجاری

۶ مهر ۱۳۹۵

نهار های تجاری

یکی از کار هایی که برای تجار بسیار اهمیت دارد، انتخاب رستورانی مناسب برای ثبت قرارداد و صحبت در مورد تجارت می باشد. اگر می خواهید با تور دبی برای تجارت وارد این شهر شوید، باید دقت کنید که بهترین رستوران ها را انتخاب کنید تا بتوانید شریک تجاری خود را قانع کنید.
%d9%86%d9%87%d8%a7%d8%b1-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%aa%d8%ac%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%a8%d8%a7-%d8%aa%d9%88%d8%b1-%d8%af%d8%a8%db%8c-1
در این مطلب چند پیشنهاد برای یافتن یک رستوران خوب به شما معرفی می کنیم:
  1. زوما
در این شهر که همواره در حال تغییر است، هیچ جایی مانند مرکز تجاری جهانی دبی، آنقدر مورد اهمیت نیست. بنابراین زمانی که صحبت از انتخاب رستوران به میان می آید، هیچ جا سوشی زوما را نخواهد داشت. این رستوران زیبا که از شیشه و چوب ساخته شده است، می تواند یکی از بهترین انتخاب های شما باشد. این رستوران مدرن دارای غذا های بسیار خوشطعم با تزیین زیبا می باشد. این رستوران از ساعت ۱۲ دوشنبه تا پنجشنبه باز است و دارای غذای ژاپنی می باشد. غذا هایی مانند سوشی، سوشیمی، سویا با زنجبیل و سیر، و یک غذای خاص ژاپنی به نام میسو.
اگر علاقهمند به غذا های ژاپنی هستید، حتما با دوستان و شرکای تجاری خود به این رستوران سر بزنید. این رستوران یکی از ۵۰ رستوران برتر جهان شناخته شده است. همچنین می توانید در کابین های رستوران غذا بخورید و یا در تراس به صورت فرمل غذایتان را میل کنید. پیشنهاد می کنیم شرکای تجاری خود را در تراس این رستوران پذیرایی کنید.
غذای خوشمزه
آدرس: شیخ زاید، پودیوم ویلیج، گیت ویلیج ۶
  1. آیوی
یک تجربه غذای لندن، می تواند از بهترین تجارب زندگیتان باشد. حتما به امارات تاور رفته و به این رستوران سر بزنید. اگر با شرکای تجاری خود به این رستوران می روید، یک اتاق خصوصی را برای خود انتخاب کنید.
%d9%86%d9%87%d8%a7%d8%b1-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%aa%d8%ac%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%a8%d8%a7-%d8%aa%d9%88%d8%b1-%d8%af%d8%a8%db%8c-3
برای خوردن غذای کلاسیک انگلیسی، حتما به رستوران آیوی سر بزنید. رومیزی های رنگ چوب و زیبای آن، بیشتر تجار را به خود علاقهمند می کند. به عنوان بهترین غذا هایی که می توانید به سرآشپزان حرفه ای رستوران آیوی سفارش دهید، عبارتند از: مرغ با ذرت، جگر چرب به همراه پودینگ، تافی چوبی آناناس.
این رستوران زیبا، از ساعت ۱۲ تا ۴ بعد از ظهر باز است.
آدرس: جمیرا، امارات مال
  1. آبزرواتوری
چشم انداز زیبای این رستوران، بسیار برای صرف نهار و جلسات اداری مناسب می باشد. این رستوران در طبقه ۵۲ هتل مریت واقع شده است. مسافران تور ارزان دبی، با بردن تجار به این رستوران، قطعا قرارداد بسیار کلانی را خواهند بست. چشم انداز این رستوران به جمیرا و دبی مارینا می باشد.
%d9%86%d9%87%d8%a7%d8%b1-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%aa%d8%ac%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%a8%d8%a7-%d8%aa%d9%88%d8%b1-%d8%af%d8%a8%db%8c-4
زمانی که شما مسافران تور ارزان دبی و شرکای تجاریتان توانستید چشم از منظره پیش روی خود بردارید، می توانید به سفارش غذا بپردازید. از غذا هایی که می توانید در این رستوران سفارش دهید، ککتل میگو، گوشت راسته با سبزیجات، اسپرسو با کرم بوله و غیره می باشد. پس از صرف غذا، می توانید با خوشحالی محل قرارتان را ترک کنید.
این رستوران از ساعت ۱۲ تا ۴ از یکشنبه تا پنجشنبه باز می باشد.
آدرس: دبی مارینا، دبی مریت
به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات