تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

نمایشگاه لوازم الکترونیک

۷ مهر ۱۳۹۵

نمایشگاه لوازم الکترونیک

نمایشگاه لوازم خانگی و لوازم الکترونیکی، ۲۰۱۶ جاییست که می توانید بهترین لوازم خانگی و لوازم هوشمند را در آنجا بببینید. این نمایشگاه از ماه مارس شروع شده و تا ماه آوریل ادامه دارد.
نمایشگاه
این نمایشگاه به یاد ماندنی، به غیر از وسایل الکتریکی و خانگی، مسابقات بسیاری نیز با تعداد زیادی جوایز برای برندگان بسیار فراهم نموده است. برند های وسایل الکترونیک مانند ایمکس، وسایل الکترونیک جکیز، وسایل الکترونیکی جامبو، رسانه های مختلف و وسایل دیجیتالی بین المللی نیز در این نمایشگاه وجود دارد که مورد بازدید مسافران تور دبی قرار می گیرد.
exabition2
نمایشگاه خریداران هوشمند، دومین نمایشگاه خود را برگزار می کند. در این نمایشگاه وسایل الکتریکی، لوازم روشنایی، وسایل خانگی، سیستم های امنیتی، تکنولوژی های اتوماتیک خانگی، ذخیره انرژی، محصولات و دیگر چیز ها وجود دارد. این نمایشگاه، به مشتریان و بازدیدکنندگان تور ارزان دبی خدمات بسیار هوشمند برای خانه­شان ارایه می کند. برای علاقهمندان به مسابقه، این نمایشگاه جوایزی  ۵۰۰۰۰ درهمی پرداخت می کنند. بازدیدکنندگان با هر بلیطی که تهیه می کنند، جایزه ۵۰۰۰۰ درهمی نیز  به آن ها داده می شود. همچنین جوایزی مانند تلفن های هوشمند و موبایل های گرانقیمت داده می شود. یک بلیط ۵۰۰ درهمی را تهیه کنید و یک جایزه رویایی ۵۰۰۰۰ درهمی را از آن خود کنید. همچنین می توانید یک بسته تعطیلات به ارزش ۲۰۰۰۰ درهم بگیرید که شامل یک بلیط دو طرفه به تایلند، مالزی، وین، آلمان، پاریس، گرجستان، سوییس و ایتالیا می باشد. همچنین با تهیه این بلیط، ممکن است پس از قرعه کشی، شما باشید که ساعت بسیار ارزشمند برند “پلیس” را از آن خود کنید. و بهترین جایزه، به برنده نهایی در آخرین روز اهدا می گردد که یک میتسوبیشی منترا اسپورت می باشد.
مسافرانی که دانشجو هستند، در صورت بازدید از این نمایشگاه، می توانند با نشان دادن گزارش وضعیتشان، بورسیه تحصیلی دریافت کنند. بورسیه ی دانشجویی به دانشگاه امیتی دبی، می باشد که یکی از گرانقیمت ترین و بهترین دانشگاه های این قاره به شمار می رود. این دانشگاه مدارک لیسانس و فوق لیسانس را می پذیرد.
در قسمت اکسباکس این نمایشگاه، می توانید بهترین بازی ها و دستگاه های اکسباکس را ببینید. دانش­ آموزان و بازدیدکنندگان علاقهمند به این بازی، می توانند با بهترین تکنولوژی ها آشنا شده و از دیدن بازی های بی شمار لذت ببرند. آدرس این نمایشگاه، مرکز تجاری و جهانی دبی می باشد و برای هر دانش آموز ورودی ۲۵ درهم اخذ خواهد شد. دانش آموزانی که بیشتر از ۵۰ نفر باشند، می توانند ۱۰ درهم بپردازند.
این نمایشگاه در سال ۲۰۱۷ نیز برگزار می گردد. تاریخ شروع این نمایشگاه برای مسافران تور ارزان دبی، از ۳۰ مارس تا ۲ آوریل می باشد و از ساعت ۱۱ صبح شروع شده تا ۱۱ شب ادامه خواهد داشت.
علاقهمندان به خرید بازی، وسایل کامپیوتری و قطعات الکترونیکی، می توانند از تمام کشور ها به این نمایشگاه آمده و با لوازم بسیار آشنا شوند. همچنین می توانند با اجزا و قطعات فراوانی که همه در یک مکان جمع شده اند، آشنا شده و با خود به کشورشان ببرند.

 

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات