تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

نمایشگاه شیرینی شکلات در دبی

۹ بهمن ۱۳۹۴
نمایشگاه شیرینی شکلات در دبی

فستیوال شیرینی و شکلات برای علاقهمندان به صنایع غذایی و همچنین خوراکی های خوشمزه بسیار جالب خواهد بود. هر ساله میلیون ها نفر برای بازدید از این نمایشگاه با تور دبی به این شهر سفر می کنند. این نمایشگاه با همکاری مجتمع تجاری دبی و Koelnmesse GmbH برپا شده است و تنها نمایشگاهیست که در خصوص شیرینی، شکلات و اسنک در شرق آسیا فعالیت می کند. نمایشگاه شیرینی و شکلات از محصولات خام گرفته تا محصولات آماده ی برند های متنوع و معروف را به نمایش می گذارد. با به نمایش گذاشتن محصولات بین المللی و شرقی، کارخانه های صنایع غذایی  مختلف را موظف کرده تا به این فستیوال سر بزنند. این فستیوال محصولات متفاوت با کیفیت های مختلف را از سراسر جهان جمع کرده و به نمایش عموم می گذارد. در سال ۲۰۱۶ این فستیوال ده ساله خواهد شد و با شکوه و نامی تازه نمایانگر عظمت و کیفیت در جهان خواهد شد. در این نمایشگاه محصولات جدید، صنعت مدرن، اختراعات، دستورات و مواد اولیه های تازه، تکنولوژی های متفاوت در تمام جهان را تجربه کنید. این نمایشگاه جالب برای بازدید کنندگان از ۷ تا ۹ نوامبر ۲۰۱۶ برپا خواهد شد.

دلایلی که موجب می شود از نمایشگاه شیرینی شکلات دیدن کنید:

زمانی که درهای تنها نمایشگاه شیرینی شکلات باز می شود آنجا باشید! در این نمایشگاه با شکوه آسیایی تجربه های جدید از تجارتی مدرن و مورد پسند به روی شما باز خواهد شد. در این نمایشگاه، با کیفیت ترین برند ها حضور خواهند داشت.

نمایشگاه شیرنی جات و اسنک دبی فرصتی برای دیدار تمام صنایع مرتبط درزیر یک سقف می باشد. این رویداد پایگاهی برای تمام شرکت کنندگان جهت تبادل دانش خود راجع به این صنعت می باشد. در این رویداد میان وعده ها، محصولات مرتبط در صنعت قنادی، شکلات، غلات، حبوبات، شیرینی، کاکائو، بیسکویت، بادام و دیگر محصولات نانوایی برخی از مواد اولیه به نمایش گذاشته شده است.

نمایشگاه شیرینی شکلات-۲

چرا شرکت در این نمایشگاه برای مهندسین صنایع غذایی اهمیت دارد؟

اگر به دنبال رشد محصولات خود، مشتریان جدید، آشنایی با برند های دیگر و رقابت با آن ها هستید، شرکت در این نمایشگاه یکی از واجبات برای شماست زیرا این نمایشگاه تنها نمایشگاه خاورمیانه می باشد که در صنعت شیرینی، شکلات و تنقلات فعالیت می کند. این مکان یک بازار برای ملاقات و انتخاب مشاوران صنایع غذایی، بحث پیرامون آخرین بازاریابی و مارکت در صنعت غذا، عرضه کردن نمونه محصول، و غیره است.

شرکت کنندگان نمایشگاه شیرینی و مواد غذایی دبی از کارشناسان وماشین آلات از تولید صنعت شیرینی سازی، ایمنی و مدیریت کیفیت کارکنان، مدیران از بخش بسته بندی و ارائه دهندگان مواد خام در این بخش می باشند.

تنوع محصولات شیرینی، شکلات، بیسکویت، کیک، اسنک، بستنی و مواد اولیه آنها و همچنین ماشین آلات مربوطه از کشورهای متنوع اروپایی، خاورمیانه و خاور دور فرصت های جدیدی را برای غرفه داران و خریداران در نمایشگاه شیرینی دبی ایجاد نمود.

برای رزرو تور دبی و انتخاب بهترین هتل های نزدیک نمایشگاه، حتما با مشاوران آژانس مسافرتی ایران آنکارا تماس بگیرید.

نمایشگاه شیرینی شکلات-۳

دسته بندی :دبی

نظرات