تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

موزه مجسمه های مومی سان فرانسیسکو

۱ بهمن ۱۳۹۴
موزه مجسمه های مومی سان فرانسیسکو

موزه مجسمه های مومی در سان فرانسیسکو در تابستان سال ۲۰۱۴ میلادی برای عموم باز شد. این موزه مادام توسو (Madame Tussauds) جایگزین موزه وکس قدیمی و تاریکی شده است که سال ها در این مکان قرار داشت. در این موزه شما می توانید از نزدیک چهره بسیاری از ورزشکاران، هنرمندان و مشاهیر سان فرانسیسکو را ببینید. فضای آزاد موجود در موزه به شما این امکان را می دهد که بین هر بخش به راحتی قدم بزنید.

بازدید شما با خوش آمدگویی گرم خواننده تونی بنت (Tony Bennett)  آغاز می شود.

موزه_مجسمه_های_مومی_سان_فرانسیسکو۱

سفر شما با دیدن مردم مشهوری که زندگیشان با سان فرانسیسکو گره خورده بود مانند کارلوس سانتانا (Carlos Santana)، فرانسیس فورد کوپولا (Francis Ford Coppola) و هاروی میلک (Harvey Milk) ادامه پیدا می کند. در پایان اولین گالری، شما شانس این را پیدا خواهید کرد که به داخل سلول شبیه سازی شده Al Capone در جزیره آلکاتراز راه پیدا کنید و چهره این گانگستر معروف را از نزدیک ببینید.

موزه_مجسمه_های_مومی_سان_فرانسیسکو۲

از این قسمت وارد گالری رهبران و افسانه ها خواهید شد. در این قسمت شما می توانیدخانواده سلطنتی بریتانیا را ببینید، داخل دفتر رییس جمهور امریکا بایستید و در کنار Rosa Parks بنشینید.

موزه_مجسمه_های_مومی_سان_فرانسیسکو۳

گردش در موزه وکس بسیار لذت بخش است و گالری سوم به شما پیش صحنه چگونگی ساخت این مجسمه ها را نشان می دهد. در این گالری تمام مراحل ساخت و جزییات آن برای شما به نمایش گذشته شده است.

موزه_مجسمه_های_مومی_سان_فرانسیسکو۴

در این نقطه شما پله های را پایین می روید تا به گالری افسانه های ورزشی برسید. این جا مکانی است که ورزشکاران معروفی مثل تیگر وودز(Tiger Woods)، جو مونتانا (Joe Montana) را خواهید دید.

موزه_مجسمه_های_مومی_سان_فرانسیسکو۵

بازدید از این موزه ادامه پیدا خواهد کرد تا به گالری موسیقی برسید. شما این شانس را خواهید داشت تا با Adele خواننده معروف روی سکو بخوانید و یا Beatles را در حالی که از خیابان Abbey عبور می کند ببینید.

موزه_مجسمه_های_مومی_سان_فرانسیسکو۶

یادبود فیلم ها هم در گالری ۶ واقع شده است و شامل ستاره هایی مثل استیون اسپیلبرگ (Steven Spielberg)، ووپی گلدبرگ (Whoopi Goldberg) و مرلین مونرو (Marilyn Monroe) می باشد.

موزه_مجسمه_های_مومی_سان_فرانسیسکو۷

آخرین گالری مربوط به فهرست حزب A است که مجسمه افرادی مثل جنیفر انیسون (Jennifer Aniston)، جانی دپ (Johnny Depp)، و مورگان فریمن (Morgan Freeman) را خواهید دید.

موزه_مجسمه_های_مومی_سان_فرانسیسکو۸

به جز این گالری ها شما می توانید عکس مشاهیر دیگری را نیز ببینید. ساعات بازدید از موزه وک به شرح زیر می باشد:

  • یکشنبه تا پنج شنبه از ساعت ۱۱ صبح تا ۸ شب
  • جمعه و شنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۹ شب

بهای بلیط موزه وکس برای بزرگسالان ۲۶ دلار و برای کودکان زیر ۱۲ سال ۲۰ دلار می باشد.

دسته بندی :آمریکا

نظرات