تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

موزه علمی سان فرانسیسکو(۱)

۲ دی ۱۳۹۴
موزه علمی سان فرانسیسکو(۱)

یکی از موزه هایی که در سان فرانسیسکو بازدیدکننده زیادی دارد، موزه علمی می باشد که به طور رسمی نام آن آکادمی علوم کالیفرنیا است. اگر در سان فرانسیسکو هستید و زمان کمی برای بازدید از موزه ها دارید به شما پیشنهاد می کنیم که از این موزه دیدن کنید.

بیشتر از این که این مکان یک موزه علمی باشد، خانه Morrison Planetarium یکی از بزرگترین افلاک تمام دیجیتال در جهان؛ جنگل های انبوه جهان، جنگل بارانی چهار طبقه، آکواریوم Steinhart و موزه تاریخ طبیعی Kimball نیز هست.

بازدید شما از چند دقیقه بعد از ورود به موزه با خوش آمد گویی افراد موزه شروع می شود.

این تی رکس یکی از اشیا مختلف در موزه ژوراسیک در نمایشگاه پارک است. شما اشیا دیگری نیز از این موزه در جاهای مختلف این مکان خواهید دید.

بهتر است قبل از این که بازدید خود را شروع کنید یک نقشه از موزه تهیه کنید. این موزه مکان گران قیمتی است بنابراین با داشتن یک نقشه می توانید مطمئن باشید که همه چیز را دیده اید. به جز نقشه شما می توانید بروشوری به نام “What’s Happening” پیدا کنید که در آن تمامی مکان ها و زمان هایی که فعالیت ها و مراسم رایگان در موزه وجود دارد را برای هر روز به شما معرفی می کند. پس از دریافت این نقشه و بروشور می توانید از مکان های زیر بازدید کنید:

  • جنگل های انبوه از جهان: چهار داستان جنگل

این مکان یک محوطه بزرگ از پروانه ها و پرندگان آزاد است که در جنگل های انبوه سرتاسر جهان زندگی می کنند. موجودات دیگری مانند مار و قورباغه های سمی نیز در این محوطه وجود دارند که البته در خانه های مجزایی که برایشان ساخته شده زندگی می کنند.

بازدید شما از طبقه همکف شروع می شود و کم کم گردشگری دایره ای شکلی را تا بالای جنگل های انبوه ادامه خواهید داد. هر مرحله به شما درباره گیاهان، حیوانات و آب و هوای خاصی را خواهد آموخت.

وقتی که به بالاترین مرحله جنگل های انبوه رسیدید، مستقیما می توانید با آسانسور به آکواریوم Steinhart بروید. برای ادامه مقاله به پست بعدی مراجعه نمایید.

دسته بندی :آمریکا

نظرات