تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

موزه تمدن و موزه ی جنگ کانادا

۱۶ دی ۱۳۹۴
موزه تمدن و موزه ی جنگ کانادا

موزه تمدن به بررسی تاریخ جامعه انسانی در کبک می پردازد این موزه که تمام طول تاریخ را از گذشته تا امروز نشان می دهد زندگی انسان ها را مرور می کند. هدف اصلی نشان دادن پیوند بین گذشته و آینده ، پیشرفت جامعه ی انسان و تعامل اجتماعی است شما همچنین می توانید از کلکسیون های مختلف از قبیل کلکسیون کلاه و … دیدن فرمایید.

همه ی کسانی که از این موزه دیدن کرده اند کاملا احساس رضایت می کنند، همه ی آن معماری و جو موزه را دوست داشته اند تنها شکایت اصلی از آن است همه ی بازدید کنندگان از فضای کم و تراکم جمعیت بازدید کننده ناراضی اند. در زمانی که از موزه بازدید می کنید هرگز متوجه گذر زمان نخواهید شد. این موزه مانند سریالی است که هیچوقت دوست ندارید اتمام بیابد.

موزه تمدن در طول زمستان بهار و پاییز درهر روز از ۹:۳۰ صبح الی ۶:۳۰ عصر باز است. قیمت بلیط موزه ۱۳ دلار برای بزرگسالان و برای کودکان ۴ دلار می باشد ، برای اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت موزه مراجعه کنید  :

https://www.mcq.org/en/mcq/index.html

موزه ی جنگ کانادا

این موزه دارای اجناس باقیمانده از جنگ های مختلف می باشد . این موزه در نزدیکی اوتاواریو قرار دارد.

موزه ادای احترامی است به بازماندگان جنگ و خانواده ی کشته شدگان است.

اجناس موزه از جنگ های فرانسه و هند ، جنگ های جهانی اول و دوم و جنگ ژاپن می باشد . قسمت هواپیماهای جنگی و همچنین بخش تانک ها از قسمت های مورد علاقه بازدیدکنندگان است. اگر شما به تاریخ و جنگ علاقه دارید این موزه بسیار مکان خوبی برای تحقیقات است .

موزه جنگ کانادا در غرب پارلمان هیل واقع در تقاطع رودخانه اتاوا پارک در خیابان ۷۷ قرار دارد ساعات کار موزه از ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر می باشد . قیمت بلیط آن ۱۲ دلار می باشد.

دسته بندی :کانادا

نظرات