تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

موزه اکسپلوراتوریوم (۲)

۱۴ دی ۱۳۹۴
موزه اکسپلوراتوریوم (۲)

در پست قبل راجع به گالری های متعدد در موزه اکسپلوراتوریوم سان فرانسیسکو صحبت مردیم. در ادامه به معرفی بقیه گالری ها خواهیم پرداخت:

گالری رصدخانه  Fisher Bay

این گالری در مرحله بالای موزه قرار دارد و شما می توانید درباره الگوهای آب و هوایی مطالبی فرا گیرید. نقشه های متفاوتی در این گالری وجود دارند که از راه های مختلف، آب و هوای نقاط مختلف جهان را می توانید ببینید.

۱۱۱

گالری جنوبی

این گالری به “Trinkerville” نیز معروف است که شما می توانید با دستان خود سرهم بندی کنید و از خود خلاقیت نشان دهید.

این گالری شامل نمایش مغناطیس های بزرگی است که شما می توانید سرگرمی هایی را بسازید و بفهمید که الکتریسیته چگونه از جریان مغناطیسی ساخته شده است. آهن ربا ها و دیسک ها، آونگی را می سازند که حرکاتش غیر قابل پیش بینی است.

ساعت بزرگی نیز در این مکان وجود دارد که چرخ دنده های آن معلوم است و شما می توانید به راحتی طرز کار یک ساعت را ببینید.

گالری غربی

آخرین قسمت موزه اکسپلوراتوریوم در سان فرانسیسکو گالری غربی است که در این جا شما یاد می گیرید که افکار، احساسات و رفتارهای اجتماعی یک انسان چگونه کار می کند.

۱۱۱

یکی از کارهای جذابی که در این گالری می توانید انجام دهید این است که با استفاده از تابلو کوچکی که وجود دارد با دوستان خود ادراک خود را ارزیابی کنید. در این تابلو کشویی شما با توجه به شخصیت طرف مقابل به ادراک او امتیاز می دهید  و در نهایت متوجه می شوید که شخص خوش بین است یا بدبین. در این محوطه از موزه میز فکر نیز وجود دارد که بازدیدکنندگان می توانند در آن ها شرکت کنند.

 ساعات بازدید از موزه به شرح زیر می باشد:

  • سه شنبه ها و چهارشنبه ها و جمعه ها: از ساعت ۱۰ صبح تا ۵ عصر
  • پنج شنبه ها: از ساعت ۱۰ صبح تا ۵ عصر- ۶ عصر تا ۱۰ عصر هم برای افراد بالای ۲۱ سال
  • دوشنبه ها: بجز بعضی روزهای خاص تعطیل است

بهای بلیط موزه برای بزرگسالان ۲۵ دلار، افراد بالای ۶۵ سال و دانش آموزان و معلمان ۱۹ دلار و برای کودکان زیر ۵ سال رایگان می باشد.

دسته بندی :آمریکا

نظرات