تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

مهاجرت به کانادا ۲۰۱۷

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶

دولت فدرال کانادا برنامه سطوح مهاجرت به کانادا ۲۰۱۷ خود را اعلام کرده است. در سال ۲۰۱۷، دولت کانادا تمایل دارد که ۳۰۰۰۰۰ مقیم دائم را در کانادا پذیرش نماید، که اکثریت آن ها از برنامه های مهاجرت اقتصادی انتخاب خواهند شد. هدف سازمان شهروندی و مهاجرت کانادا تایید ۱۷۲۵۰۰ متقاضی و اعضای خانواده آن ها تحت برنامه هایی مانند اکسپرس اینتری، نیروی کار متخصص کبک، و تعدادی دیگر از برنامه های نامزدی ایالتی کانادا می باشد.
آیا محدودیتی برای تعداد افرادی که اجازه دارند برای اکسپرس اینتری درخواست دهند وجود دارد؟
محدودیتی برای تعداد بالقوه مهاجران به کانادا جهت ارائه درخواست تحت برنامه های اکسپرس اینتری کانادا وجود ندارد. این امر به احتمال زیاد منجر به تنوع شغلی، تجربیات و تحصیلات برای کارفرمایان و ایالت ها می گردد تا از میان آن ها انتخاب نموده و بازار مورد نیاز خود را تامین نمایند. همچنین به این معنی است که مجموعه شناور شما متقاضیان با تخصص و سوابق بالا می باشد، به جای متقاضیانی که تنها پیش از پر شدن ظرفیت و یا مهلت ارسال، درخواست داده اند. با ذکر این مطلب، تعداد افرادی که دعوت نامه ای را مبنی بر سکونت دائم دریافت نموده اند در معرض برنامه سطوح مهاجرت سالانه قرار خواهد گرفت که سبب طیف گسترده ای از پذیرش ها برای برنامه اکسپرس اینتری می باشد.
به طور کلی، نیاز بازار کار متقاضیان موفق برای برنامه اکسپرس اینتری، جهت پیشنهاد شغلی، نامزدی از سوی یک ایالت و یا ارزیابی اثرات مثبت بازار (LIMA) تعیین کرده و به متقاضیان امتیاز اضافی می دهد که آن ها را قادر می سازد تا برای واجد الشرایط شدن در رتبه بالاتری قرار بگیرند. این همچنین بدان معنا است که هر گونه کمبود در بازار کانادا می تواند در بازه زمانی کوتاهی مشخص شده و مورد ارزیابی قرار گیرد که بسیار برای اقتصاد کانادا سودمند می باشد. سازمان شهروندی و مهاجرت کانادا تعهد می نماید که در بازه زمانی ۶ ماهه اکثریت درخواست های PR اکسپرس اینتری را از زمان ارسال بررسی کرده که به این معنی می باشد که متقاضیان اکسپرس اینتری می توانند وارد بازار کار شده و کمک به اقتصاد کانادا در بازه زمانی بسیاری کوتاهی آغاز نمایند.
دعوت به درخواست اقامت دائم در کانادا
اگر یک نامزد اقامت کانادا اکسپرس اینتری در طی “نوبت های دعوت” (انتخاب اکسپرس اینتری) از مجموعه شناور انتخاب شود، آن فرد یک دعوت جهت ارسال درخواست برای PR کانادا دریافت می نماید. به محض ارسال ITA، متقاضی ۹۰ روز زمان دارد تا درخواست خود برای اقامت دائم در کانادا را ارسال نماید.
دسته بندی :کانادا