تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

مهاجرت به کانادا با اکسپرس انتری | روشها جدید برای مهاجرت به کانادا

۲۵ آبان ۱۳۹۴
مهاجرت به کانادا با اکسپرس انتری | روشها جدید برای مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا با اکسپرس انتری

در این مطلب شما با روش های مهاجرت به کانادا با اکسپرس انتری آشنا خواهید شد.برای کسب اطلاعات بیشتر با ما باشید.


اداره مهاجرت ادعا کرده که در  روش مهاجرت به کانادا با اکسپرس انتری افراد پس از ۶ ماه، اقامت خود را در کاناداخواهند گرفت. روش جدید سه راه مهاجرتی زیر را در بر خواهد گرفت.

 1. مهاجرت کارکنان ماهر
 2. مهاجرت تخصصی
 3. مهاجرت تجربه کانادایی

به طور کلی در این روش، هر متقاضی می تواند تا ۱۲۰۰ امتیاز به دست بیاورد. این امتیازات به همسر متقاضی نیز می تواند تعلق بگیرد. امتیازات به شرح زیر است:

 • ۵۰۰ امتیاز به دلیل  شرایط فرد (تحصیلات، سن، تجربه کاری، آشنایی با زبان انگلیسی یا فرانسه و …)
 • ۱۰۰ امتیاز به دلیل مورد استفاده بودن در کانادا
 • ۶۰۰ امتیاز دیگر هم به دلیل داشتن دعوتنامه شغلی است که از طرف یک کارفرمای کانادایی به مهاجران فرستاده میشود.

پرونده تمام متقاضیان به صورت آنلاین و در کنار یکدیگر قرار میگیرد و متقاضیانی که دارای دعوتنامه کاری نیستند شانس چندانی برای مهاجرت نخواهند داشت.

لازم به ذکر است که با توجه به توضیحات اداره مهاجرت کانادا، این تغییرات، سایر روش های مهاجرت نظیر خود اشتغالی و خویشاوندی و همین طور پرونده های قدیمی مهاجرتی را تحت تأثیر قرار نخواهد داد.

چگونه پروفایل خود را پر کنید:

 • برای فهمیدن و اندازگیری مهارت خود در زبان، حتما یک تست انجام دهید. زیرا زبان برای وارد شدن به برنامه فدرال که در مهاجرت اکسپرس انتری آمده است به شما کمک خواهد کرد.
 •  در صورتی که خارج از کانادا تحصیل کرده اید، حتما مدرک تحصیلی خود را ترجمه کنید. در صورتی که در کشور کانادا به مدت ۱ سال تحصیل یا کار کرده باشید نیاز به این مدرک تحصیلی ندارید. هرچند برای کسب بیشترین امتیاز به شما پیشنهاد میکنیم تا مدرک خود را قرار دهید.
 • حتما باید بدانید که در چه دسته بندی از شغل های کانادا قرار خواهید گرفت. حتما از سیستم دسته بندی شغل های کانادا NOC کمک بگیرید.
 • حتما از یک سیستم ارزیابی رایگان کمک بگیرید و امتیاز خود را محاسبه کنید .برای این کار شما به مدرک تحصیلی، نتیجه تست زبان و دستهبندی شغل خود دارید. در آخر سیستم یک شماره ای به شما نشان می دهد که باید آن را جایی یادداشت کنید.

قدم دوم، پروفایل اکسپرس انتری خود را بسازید.

اگر در سی آی سی،  CICحساب داشته باشید، به طور اتوماتیک به my CIC Account هدایت خواهید شد. اگر نه، باید یک حساب برای خود ایجاد کنید.

در آن حساب باید: هویت، اطلاعات تماس، جزئیات تحصیل، جزئیات تجربه کاری، زبان و تعداد افرادی که به عنوان خانواده شما قرار است به کانادا بیایند را مشخص کنید.همچنین نیاز به برگه مسافرت و یا گواهی شماره ملی خواهید داشت.

برای درست کردن پروفایل خود چه کاری انجام بدهید:
 1. تمام دستورات گفته شده توسط سی آی سی را انجام دهید البته اگر حساب سی آر سی را ساخته اید.به شما یک شماره سی آی سی داده میشود تا در زمان ورود از آن استفاده کنید.
 2. اگر از ابزار come to Canada استفاده کرده اید، کد شخصی آن را وارد کنید. اگر نه به قدم سوم مراجعه کنید.
 3. تمام اطلاعات شخصی خود را وارد کنید، مانند: تجربیات کاری، تحصیلات و ….توجه کنید در صورت خروج شما از سیستم، اطلاعاتتان ذخیره خواهد شد اما باید به مدت ۶۰ روز تمام اطلاعات را کامل کنید وگرنه دوباره از اول باید شروع کنید.
 4. پروفایل خود را به صورت آنلاین ارسال کنید.

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت کانادا،اخذ ویزای کانادا و در نهایت اقامت در کانادا با تور کانادا پیش روی شما خواهیم گذاشت.ر

دسته بندی :کانادا

نظرات