تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

مهاجرت و اخذ ویزا | برای راهنمایی از چه کسانی کمک بگیریم؟

۲۵ آبان ۱۳۹۴
مهاجرت و اخذ ویزا | برای راهنمایی از چه کسانی کمک بگیریم؟

مهاجرت و اخذ ویزا 

در دنیای امروزی بیشتر افراد تمایل به مهاجرت و تحصیل در کشورهای پیشرفته را دارند، که این موضوع جز امور تخصصی حقوقی، بیشتر کشورها محسوب میشود و در این صورت افرادی که قصد مهاجرت دارند به وکلا رجوع کرده و مراحل کار را از آنها کمک میگیرند.در کشور ما متاسفانه این کارها به دست افراد و موسساتی سپرده میشود که نه تنها تجربه کافی ندارند بلکه ممکن است حتی پروانه وکالت هم نداشته باشند.


برای مهاجرت و اخذ ویزا از چه کسانی کمک بگیریم؟

برای انجام امور مهاجرت و اخذ ویزا و پذیرش تحصیلی باید از وکلای زبده در این اساس استفاده کرد.اگر مایل به مهاجرت یا ادامه تحصیل در خارج از کشور، از جلمه کانادا، امریکا و یا انگلیس هستید، نیاز به اخذ ویزای این کشورها دارید که مشاورین ما در ایران آنکارا میتوانند مشاوره ی لازم و اقدامات مورد نیاز را در سریعترین زمان ممکن برای شما انجام دهند.شما میتوانید نحوه ی اخذ ویزا و دید کلی در مورد آن کشورها را از سایت های ما مطالعه کنید.

برای اخذ ویزا نیازمند گرفتن وقت سفارت آمریکا، وقت سفارت انگلیس و یا انگشت نگاری کانادا هستید که تمامی مراحل در سایت ایران آنکارا توضیح داده شده و برای اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاوران خبره ما تماس حاصل کنید.

مراحل پس از مهاجرت و اخذ ویزا

پس از اخذ ویزا مرحله ی پیکاپ پاسپورت شما در سریعترین زمان در ایران آنکارا انجام میشود، نکته ای که در این زمینه لازم به ذکر است اینکه بیشتر موسسات بدون مجوز حمل رسمی پاسپورت این کار را انجام میدهند که غیرقانونی است و ممکن است پاسپورت شما هم در خطر باشد، در این صورت باید حتما به موسساتی سپرد که مجوز حمل پاسپورت دارد و ایران آنکارا تنها مجری تخصصی حمل رسمی پاسپورت است.

قصد شما از مهاجرت کردن باید بهتر شدن اوضاع باشد و نه از چاله به چاه افتادن. لذا برای وقت سفارت و پیکاپ ویزا بهتر است به موسسات تخصصی رجوع کنید. ما متخصصین این رشته  را در اختیار داریم  و شما را از تمام جوانب موضوع آگاه می کنیم.

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت آمریکا ، اخذ ویزای آمریکا و در نهایت اقامت در آمریکا با تور آمریکا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

دسته بندی :آمریکا

نظرات