تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

مهاجرت به کبک با سرمایه گذاری

۲۵ آبان ۱۳۹۴
مهاجرت به کبک با سرمایه گذاری

مهاجرت به کبک با سرمایه گذاری

شما میتوانید با مطالعه این مطلب اطلاعاتی کاربردی را در خصوص مهاجرت به کبک با سرمایه گذاری کسب کنید.


مهاجرت به کبک با سرمایه گذاری چگونه است؟

  • اگر می خواهید به کبک مهاجرت کنید باید مبلغ ۱۶۰۰۰۰۰ دلار داشته باشید. همچنین ۲ سال سابقه کاری تمام وقت و پاره وقت در زمینه صنعت، کشاورزی و تجارت در سازمان های دولتی، خصوصی و بین المللی داشته باشید.
  • متقاضیانی که قصد مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کبک را دارند، میبایست مبلغ ۸۰۰۰۰۰ دلار در مراکز و مؤسسات شناخته شده در کانادا سرمایه گذاری نماید و پس از ۵ سال اصل پول خود را بدون سود دریافت نمایند.
  • این امکان نیز وجود دارد که متقاضی مبلغ ۲۲۰۰۰۰ دلار بپردازد  و ۸۰۰۰۰۰ دلار را به صورت وام به مدت ۵ سال از یک مؤسسه  شناخته شده دریافت کند. در این صورت پس از ۵ سال دیگر هیچ مبلغی به متقاضی باز گردانده نمیشود.
  • شرایط متقاضی نظیر سن، تحصیلات، تجربه، زبان و قابلیت سازگاری در تصمیم گیری مورد توجه قرار میگیرد اما احتیاج نیست که حتما مهاجران زبان انگلیسی و یا فرانسه را بلد باشند.
  • برنامه سرمایه گذاری کبک، از تاریخ ۳۱ آگوست شروع میشود و ظرفیت آن برای کشور چین ۱۲۰۰ و برای دیگر کشورها، ۵۵۰ است. سیستم بر اساس قرعه کشی نیست.
  • این روش سرمایه گذاری برای متقاضیانی است که میخواهند دارای ویزای دایم باشند به همین دلیل به مدت ۵ سال بدون سود سپرده، مبلغ ۸۰۰۰۰۰ دلار در شرکت های شناخته شده سرمایه گذاری میکنند.
  • اگر واجد الشرایط هستید دقت کنید که میتوانید از ۳۱ آگوست ۲۰۱۵ تا ۲۹ ژانویه ۲۰۱۶ اقدام کنید. امتیازات شما شامل بردن خویشاوند و خانوادتان بدون مشکل، اخذ اقامت دایم، سرمایه گذاری در شرکت شناخته شده، داشتن حق شهروندی و غیره میباشد.
  • همچنین نیاز به دانستن زبان هم نخواهید داشت. کاندیدا باید حداقل ۱٫۶ میلیون دلار کانادا دارایی خالص، به تنهایی یا با شریک زندگی خود داشته باشد. دارایی ها شامل: ملک، حساب بانکی، صندوق بازنشستگی، بورس و سهام می شود.

سابقه مدیریتی

کاندیدا باید حداقل دوسال، سابقه مدیریتی در پنج سال گذشته را داشته باشد. شرکت باید حداقل دو کارمند تمام وقت در سهم مدیریت خود داشته باشد.

سرمایه گذاری

کاندیدا باید قصد اقامت در کبک داشته باشد و قرارداد مبنی بر سرمایه گذاری ۸۰۰ هزار دلار را با یک واسطه مالی مورد قبول، امضا کند. (این سرمایه گذاری می تواند تامین شود).

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت کانادا،اخذ ویزای کانادا و در نهایت اقامت در کانادا با تور کانادا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

دسته بندی :کانادا

نظرات