تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

مهاجرت به کانادا | آشنایی با بخش های مختلف مهاجرت به کانادا

۲۵ آبان ۱۳۹۴

مهاجرت به کانادا

اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید پیشنهاد میکنیم اول هدف خود را برای چگونگی زندگی در این کشور و وارد شدن به کانادا مشخص کنید.


برای مهاجرت به کانادا سه روش وجود دارد:

  • مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری
  • مهاجرت به کانادا از طریق استانی
  • مهاجرت به کانادا از طریق تخصصی

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری 

این مهاجرت برای جذب افراد با تجربه و جذب افراد با سابقه مدیریتی است که به اقتصاد کانادا کمک فراوان خواهد کرد. اگر جزو مهاجران سرمایه گذار در کانادا هستید چندین راه برای انتخاب شما وجود دارد.برای این کار شما می توانید تحت برنامه فدرال پذیرش شوید یا اینکه درخواست مهاجرت خود را از طریق یکی از استانها ارائه دهید.

همچنین می توانید یکی از درخواست های زیر را  برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری یا تجارت انتخاب کنید:

  • مهاجرت فدرال که برای کسانی است که فقط درخواست مهاجرت در هر استان به جز کبک را دارند.
  • مهاجرت تجاری کبک که مخصوص مهاجرانی است که تنها درخواست مهاجرت به کبک را دارند.
  • مهاجرت تجاری برنامه های استانی که برای درخواست کنندگان تجاری است که می خواهند در یکی از استان های مشخص سکنی گزینند. بیشتر استان ها در کانادا دارای توافقی با دولت کانادا هستند که به آنها اجازه مهاجرت افرادی را می‌دهد که تمایل دارند در آن استان اقامت گزینند.
مهاجرت از طریق استانی

برای مهاجرت به کانادا از طریق استانی نیاز به تحصیلات و مدارکی دارید که برای آن استان پر اهمیت باشد و به اقتصاد آن استان کمک کند.دولت های استانی یا منطقه ای از این برنامه ها استفاده می کنند تا از مهاجران پس از ورودشان به آن استان بهره برداری کنند. هر یک از این برنامه ها طوری طراحی شده اند که پاسخگوی نیاز همان استان باشند.

بنابر این افرادی انتخاب می شوند که بتوانند به راحتی در آن استان زندگی کرده و کار کنند. برای مهاجرت به کانادا از طریق استانی، درخواست کننده از طرف استان یا منطقه مربوطه انتخاب می شود.

مهاجرت از طریق تخصصی

برای مهاجرت از این طریق می توانید به پست بعدی ما سری بزنید تا به طور مفصل اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنید.

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت کانادا،اخذ ویزای کانادا و در نهایت اقامت در کانادا با تور کانادا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

دسته بندی :کانادا