تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

عوامل تاثیرگذار در مهاجرت به کانادا

۱۱ آذر ۱۳۹۴
عوامل تاثیرگذار در مهاجرت به کانادا

عوامل تاثیرگذار در مهاجرت به کانادا

عوامل تاثیرگذار در مهاجرت به کانادا میتواند به بخش های مختلفی تقسیم شود، در این متن شما میتوانید اطلاعاتی راجع به مهاجرت به کانادا کسب کنید.


قوانین و مقرراتی، عوامل تاثیرگذار در مهاجرت به کانادا چه هستند؟

  1. عوامل تاثیرگذار در مهاجرت به کانادا :الزامات قانونی برای بازدید و یا اقامت در کانادا به ملیت شما ، دلیل ورود به کانادا ، مدت زمان اقامت و درآمد و در بعضی از موارد حتی سن شما بستگی دارد.
  2. در این بخش شما می توانید از این قوانین و مقررات بیشتر بدانید.
  3. آوردن حیوانات خانگی به کانادا
  4. حیوانات خانگی نیز نیاز به مدارک برای ورود به خاک کانادا را دارند. درباره ی اسناد و آزمایش های پزشکی لازم برای حیوان خانگی شما مانند گربه و سگ به شما اطلاعاتی خواهیم داد .
  5. درکی از اطلاعات پایه از کشور کانادا در یک نگاه
  6. کانادا دومین کشور جهان به لحاظ وسعت می باشد ، که در شمال قاره آمریکا واقع شده است و از اقیانوس اطلس و از غرب تا اقیانوس آرام وسعت دارد. جمعیت کشور حدود ۳۱ میلیون نفر می باشد.
  7. اکثر مردم کانادا در شهر زندگی می کنند که بیش ۸۰ درصد آنان در منطقه جنوب کانادا ، در مرز ۳۰۰ کیلومتری آمریکا قرار دارند پایتخت کانادا اوتاوا می باشد.
  8. ورزش ملی کانادا هاکی روی یخ است و دین اکثریت مردم کانادا مسیحی می باشد.

نام کانادا از کجا آمده؟

نام کانادا از کلمه سرخپوستی Kanata به معنی «دهکده» و یا «سرپناه» می‌آید. در سال ۱۵۳۵، ساکنین این منطقه که اکنون با نام شهر کبک شناخته می‌شود، از این کلمه استفاده کردند تا نشانی این محل را به ژاک کارتیه که مقصدش به سمت دهکده استاداکونا بود بدهند. کارتیه کلمهٔ کانادا را هم برای آن دهکده و هم کل منطقه‌ای که در آن زمان به آن دونا کونا می‌گفتند استفاده می‌کرد. در سال ۱۵۴۷ در نقشه‌ها نیز با همین عنوان کانادا ثبت شد.

روز ملی کانادا ۱ جولای می باشد همه ساله مردم کانادا این روز را جشن می گیرند.

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت کانادا ،اخذ ویزای کانادا و در نهایت اقامت در کانادا با تور کانادا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

 

دسته بندی :کانادا

نظرات