تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

مهاجرت به کانادا از طریق نیرو های کار فدرال

۲۵ آبان ۱۳۹۴
مهاجرت به کانادا از طریق نیرو های کار فدرال

مهاجرت به کانادا با تخصص فدرال

همان طور که در پست های قبل در مورد مهاجرت به کانادا از طریق اطلاعات تخصصی گفتیم، پس از پذیرش دعوتنامه از طرف سیستم الکترونیک اداره مهاجرت، یکی از روش هایی که متقاضی می تواند از طریق آن اقدام نماید (Federal Skill Worker) مهاجرت به کانادا از طریق نیرو های کار فدرال می باشد.


آشنایی با مهاجرت به کانادا از طریق نیرو های کار فدرال

مهاجرت به کانادا از طریق نیرو های کار فدرال :مهاجران حرفه و تخصص فدرال بر اساس توانایی هایشان انتخاب می شوند. هدف از این روش، جبران  کمبود نیروی متخصص در بازار کار کانادا می باشد.

جهت اقدام از طریق این روش متقاضیان باید یکی از سه شرط زیر را دارا باشند:

  • درخواست کار معتبر از یک کارفرمای کانادایی
  • حداقل یک سال سابقه کار در یکی از مشاغل مورد نیاز روش تخصصی فدرال در سال ۲۰۱۴
  • تکمیل دوره دکترا در کانادا و یا گذراندن حداقل دو سال تحصیلی از ۴ سال دوره دکترا در یکی از دانشگاههای رسمی کانادا

متقاضیان مهاجرت از این روش بر اساس شش معیار که در ادامه آمده است، ارزیابی می شوند که با توجه به این معیارها متقاضیان می توانند خود را ارزیابی کنند که آیا برای مهاجرت به کانادا اقدام کنند یا خیر. متقاضیان برای دریافت ویزای دائم از این روش باید ۶۷ امتیاز کسب کند که بر اساس معیار های ذیل امتیازبندی می شود :

  • تحصیلات : حداکثر امتیاز ۲۵
  • سطح زبان انگلیسی / فرانسه : حداکثر امتیاز ۲۸
  • سابقه کاری : حداکثر امتیاز ۱۵
  • سن : حداکثر امتیاز ۱۲
  • درخواست کار از کانادا : حداکثر امتیاز ۱۰
  • قابلیت سازگاری : حداکثر امتیاز ۱۰
نتایج بررسی افسران فدرال

افسران بررسی کننده پرونده ها و صادر کنندگان ویزای اقامت کشور کانادا می توانند بدون توجه به امتیاز کسب شده متقاضی، تقاضای مهاجرت او را بر اساس ارزیابی جایگزین قبول و یا رد کنند.

علاوه بر کسب حداقل ۶۷ امتیاز توسط متقاضی در اینروش، او باید بتواند خود و همراهان خود را از لحاظ مالی در کانادا تامین کند. انجام یک سری معاینات پزشکی و عدم سوء پیشینه نیز برای متقاضی و همراهانش الزامی می باشد.

هزینه درخواست نامه برای مهاجرت نیروی متخصص فدرال : متقاضی اصلی برای درخواست نامه از این طریق باید مبلغ ۵۵۰ $ کانادا را بپردازد. همچنین برای همسر و یا هر همراه دیگری ( بالای ۲۲ سال ) ۵۵۰ $ کانادا، و برای هر همراه کوچکتر از ۲۲ سال ۱۵۰ $ کانادا می باشد که متقاضی باید نسبت به پرداخت آن به دولت کانادا در ابتدای کار اقدام نماید.

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت کانادا،اخذ ویزای کانادا و در نهایت اقامت در کانادا با تور کانادا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

دسته بندی :کانادا

نظرات