تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

مهاجرت به آلبرتا ۲۰۱۷

۱۴ خرداد ۱۳۹۶

آلبرتا ایالتی است که در ناحیه غربی کانادا قرار گرفته و به خاطر سرمایه های نفتی عظیم خود، ساکنان دوستانه، و شهرها و فرهنگ های متنوع و زیبا مشهور می باشد. آلبرتا با دارا بودن ۳٫۸ میلیون نفر، چهارمین ایالت پرجمعیت کانادا بوده و با فاصله زیادی دارای قوی ترین و سریع ترین رشد اقتصادی در کانادا می باشد. آلبرتا محلی است برای مراکز بهداشتی و درمانی در سطح جهانی، سیستم آموزش عمومی عالی، نرخ جرم و جنایت پایین، و جوامع دوستانه. فرصت های متعددی برای انواع مردم در آلبرتا وجود دارد که سبب شده تبدیل به یکی از محبوب ترین ایالت ها برای مهاجرت در کشور کانادا گردد. آسان ترین راه برای مهاجرت به آلبرتا از طریق برنامه اکسپرس اینتری جدید کانادا می باشد.
جریان اکسپرس اینتری آلبرتا
چندین برنامه وجود دارد که می توانند جهت دریافت اقامت دائم آلبرتا مورد استفاده قرار گیرند، که محبوب ترین و موثر ترین آن ها برنامه نامزدی ایالتی آلبرتا (AINP) می باشد. برنامه نامزدی ایالتی آلبرتا همکاری مشترکی میان سازمان شهروندی و مهاجرت (CIC) کانادا بوده و دولت آلبرتا به دنبال نیروهای کاری متخصص و نیمه متخصص خارجی است که بتوانند بلافاصله وارد نیروی کار کانادا شده و در نتیجه هر چه سریع تر به اقتصاد آلبرتا سود رسانی کنند.
مهاجران می توانند برای برنامه نامزدی ایالتی آلبرتا ۲۰۱۷ به دو روش مختلف، تمایل خو را نشان دهند. اظهار تمایل (EOI) می تواند به صورت مستقیم بدون اینکه وارد سیستم اکسپرس اینتری کانادا شود به اداره مهاجرت آلبرتا ارسال شود.
اگر نامزدی از این طریق انجام پذیرد، پس از آن متقاضی می تواند از طریق اکسپرس اینتری و با آپلود کردن حساب نامزدی ایالتی خود در پلتفورم، برای اقامت دائمی کانادا درخواست دهد. گزینه دیگر برای افراد علاقه مند مهاجرت به آلبرتا از طریق پردازش شدن به وسیله یک پروفایل اکسپرس اینتری می باشد. پس از انجام آن، متقاضی می تواند تمایل خود جهت مهاجرت به کانادا را مستقیما از طریق سیستم برنامه نامزدی مهاجرتی ابراز نماید. اگر پس از آن نامزدی ایالتی آلبرتا دریافت گردد، متقاضی ۶۰۰ امتیاز را در اکسپرس اینتری خود دریافت خواهد کرد که سبب افزایش قابل توجهی در شانس او در زمان دریافت دعوت نامه در انتخاب اکسپرس اینتری می گردد.
دسته بندی :کانادا