تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

مهاجرت به بریتیش کلمبیا ۲۰۱۷ – کانادا

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
مهاجرت به بریتیش کلمبیا ۲۰۱۷ – کانادا

بریتیش کلمبیا غربی ترین ایالت در کانادا است و مکانی برای زیبایی های طبیعی با جنگل های وسیع سرسبز، کوه های پوشیده از برف و سواحل اقیانوسی ناهموار می باشد. BC  (بریتیش کلمبیا) همچنین یکی از متنوع ترین ایالت ها در کشور است، که دارای بیش از یک میلیون مقیم می باشد که در خارج از کانادا به دنیا آمده اند. بریتیش کلمبیا به شدت از افراد تازه وارد استقبال کرده و این ایالت حدوداً ۳۵۰۰۰ مهاجر را در سال جذب می کند. بریتیش کلمبیا همچنین برای کیفیت بالای زندگی مشهور است و ونکوور به صورت مداوم به عنوان یکی از بهترین شهرها برای زندگی شناخته می شود. بهترین راه برای سفر به کانادا از طریق برنامه مهاجرت اکسپرس اینتری می باشد.
اکسپرس اینتری بریتیش کلمبیا
برنامه نامزدی ایالتی بریتیش کلمیبا (BC PNP) به ایالت اجازه می دهد تا افراد را در صورتی که تمایل به زندگی در کانادا داشته باشند و دارای تجربه و مهارت های مورد نیاز جهت بازار محلی باشند، جهت تسریع اقامت دائمی در کانادا نامزد کنند. اگر فردی تمایل داشته باشد به بریتیش کلمبیا مهاجرت نماید، دو راه برای درخواست برنامه نامزدی ایالتی بریتیش کلمبیا وجود دارد. اولین روش تماس مستقیم با برنامه نامزدی ایالتی بریتیش کلمبیا می باشد. اگر نامزدی انجام شود، مهاجر واجد الشرایط می تواند پس از آن یک پروفایل اکسپرس اینتری کانادا جدید ایجاد کرده و اعتبار برنامه نامزدی ایالتی بریتیش کلمبیا خود را وارد سیستم مهاجرت کنند.
روش دیگر با استفاده از ایجاد پروفایل اکسپس اینتری می باشد. زمانی که برای اکسپرس اینتری ثبت نام کردید، می توانید از سیستم برای ابراز تمایل به مهاجرت به بریتیش کلمبیا استفاده نمایید. برنامه نامزدی ایالتی بریتیش کلمبیا پس از آن می تواند از مهاجران بالقوه دعوت نماید تا از طریق اکسپرس اینتری برای برنامه درخواست دهند و افراد نامزد شده بلافاصله ۶۰۰ امتیاز را در سیستم رتبه بندی جامع (CRS) دریافت می کنند. این امر ضرورتاً تضمین می نماید که از افراد در دوره بعدی انتخاب اکسپرس اینتری کانادا جهت ارائه درخواست دعوت (ITA) خواهد گردید. برنامه های PR کانادا که از طریق اکسپرس اینتری پردازش شده اند معمولاً در کمتر از ۶ ماه رسیدگی خواهند شد.
دسته بندی :کانادا

نظرات