تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

ملبورن استرالیا | آشنایی با شهر و چند جاذبه ملبورن استرالیا

۲۵ آبان ۱۳۹۴
ملبورن استرالیا | آشنایی با شهر و چند جاذبه ملبورن استرالیا

ملبورن استرالیا

آیا قصد سفر به استرا لیا را دارید؟ در این مطلب ما با معرفی یکی از مدرن ترین شهر های استرالیا ( ملبورن استرالیا ) شما را در سفر به این کشور همراهی خواهیم کرد.


معرفی ملبورن استرالیا

ملبورن استرالیا شهری مدرن، پیچیده و پویا با کوچه ها و گذرگاههای طاقدار برای قدم زدن، فروشگاهها و مراکز خرید لوکس، کافه های سرپوشیده، رستورانهای متنوع با موسیقی زنده و غذاهای بسیار لذیذ، بسیار دیدنی و جذاب می نماید. در مناطق اطراف استادیوم ویکتوریا سالنهای زیبایی لوکس، پیاده روهای چشم نواز برای گردش و کافه های سرو نوشیدنی های عالی به چشم می خورد. ملبورن برای سومین سال متوالی به عنوان شورانگیزترین شهر دنیا انتخاب شده است که این انتخاب قطعاً به خاطر وجود برنامه های نوین در تئاتر این شهر و رویدادهای فرهنگی و ورزشی متعدد آن می باشد. شما هرگز نمی توانید از ملبورن به طور کامل دیدن کنید حتی لحظه ای که مطمئن هستید این کار را انجام داده اید.

یکی از هیجان انگیزترین مکاشفات در این سفر لحظه ایست که درمی یابید فقط ظاهر شهر را مشاهده کرده اید. داخل و اطراف شهر مکانهای بی نظیری برای بازدید وجود دارند که دلایل خاص هریک را پس از بازدید از آنها پیدا خواهید کرد. از آن جمله، استادیوم مستطیلی ملبورن یکی از میزبانان اصلی برگزاری بازیهای جام ملتهای آسیاست که بهترین تمهیدات را برای خوشامدگویی به مسافران تدارک دیده است.

استادیوم  ملبورن استرالیا

این استادیوم در قلب بلوار المپیک ملبورن واقع شده است و میزبان بازی افتتاحیه جام ملتهای آسیا همراه با مراسم معرفی استرالیا می باشد. این استادیوم از شاخصه های مهم فرهنگ ورزشی ملبورن به حساب می آید که در واقع از ابتدا برای تمرینات دومیدانی و آمادگی برای بازی های المپیک ۱۹۵۶ ملبورن ساخته شد ولی در حال حاضر میزبان بازی های لیگ فوتبال، راگبی و دومیدانی است. ظرفیت این استادیوم ۱۸۵۰۰ نفر است که تعداد ۱۱۰۰۰ صندلی برای تماشاچیان تعبیه شده است.

این استادیوم برای مدت طولانی اصلی ترین استادیوم مستطیلی شکل ملبورن بوده است و میزبان تعداد زیادی جشنها و فستیوالهای مربوط به مدارس و حتی کنسرتهای متنوع بوده است، هرچند که در نزدیکی این استادیوم، استادیوم مستطیلی شکل عظیم تر و زیباتری برای بازی های جام ملتهای آسیا ساخته شده است. مسابقات فوتبال مهمترین رویداد در این استادیوم بوده است و مسابقات فوتبال بین المللی و خانگی مهمی از جمله فینال لیگ NSL و بازی های باشگاهی کارلتون و شوالیه های ملبورن در این مکان برگزار شده اند.

پارک ملبورن استرالیا

لونا پارک ملبورن (Luna Park) پارک تفریحی- تاریخی واقع در ویکتوریا ، حومه درونی ملبورن در کشور استرالیا است. این پارک ۱۳ دسامبر سال ۱۹۱۲ افتتاح شد و تا به کنون مورد بازدید قرار گرفته است. این یکی از چهار پارک  شهر بزرگ شاخته شده در ملبورن و سیدنی می باشد که هنوز فعال است . ما بقی لونا پارک های ساخته شده به دلایل نا معلومی بسته شدند.ورودی این پارک به شکل یک خورشید خندان است و می توان تجهیزات بازی خارق العاده ای را  مانند  قطارهای هوایی عظیم ، چرخ الفلک های غول آسا و سایر وسایل بازی و نمایشنامه های کودکانه را در آن مشاهده کرد.

همچنین این پارک دارای پایانه های آموزشی  مانند  زندگی حیوانات ، خواص فیزیکی و شیمیایی مواد و غیره می باشد که مورد استقبال کودکان زیادی قرار می گیرد.طبق آمارهای گرفته شده، لونا پارک ملبورن محبوبترین پارک های تفریحی در استرالیا است. لونا پارک ملبورن در میراث ملی ویکتوریا ثبت گردیده است .

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت استرالیا،اخذ ویزای استرالیا و در نهایت اقامت در استرالیا با تور استرالیا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

دسته بندی :عمومی

نظرات