تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

مسندم خسب

۱۲ مهر ۱۳۹۵

مسندم خسب

یکی از چیز های جالبی که در دبی می توانید ببینید، تور هایی است که در خارج از شهر برگزار می گردد. در این صورت مسافران تور دبی می توانند به راحتی تمام شهر های اطراف را نیز مورد بازدید قرار دهند. این تور های برای کسانی مناسب است که خود شهر دبی را بار ها دیده اند و حال می خواهند به اطراف شهر دبی نیز سر بزنند.
%d9%85%d8%b3%d9%86%d8%af%d9%85-%d8%ae%d8%b3%d8%a8-%d8%a8%d8%a7-%d8%aa%d9%88%d8%b1-%d8%af%d8%a8%db%8c-1
به استان زیبای مسندم عمان جهت استفاده از قایق کروز دیهو به مدت نه ساعت فرار کنید. مینی ونی در انتظارتان است تا از درب هتل راه بیفتید و به خسب در استان مسندم بروید. سپس در قایق چوبی عربی سوار شده و منظره اطراف را ستایش کنید. به ساحل و کوه های آرام بنگرید. جالب است بدانید که به این منطقه نروژ عربستان گفته می شود. سپس در جزیره صخره ای تلگراف توقف کرده و در دریای زیبای عمان شنا کنید. در این کشتی می توانید از بوفه ای که در اختیارتان قرار دارد استفاده کنید و همچنین از نوشیدنی های خوش طعمی که برایتان فراهم شده است لذت ببرید. همچنین از وسایل غواصی که در اختیارتان قرار داده می شود استفاده کنید.
از فعالیت هایی که می توانید انجام دهید:
  1. از نزدیک دلفین های زیبا را ملاقات کنید.
  2. طبیعت جانوران را از نزدیک ببینید.
  3. با گروه های کوچک دوستان و خانواده، این لحظات با شکوه را تجربه کنید.
  4. از امکاناتی که در اختیار شما قرار خواهد گرفت استفاده کنید.
  5. سفر با شکوهی با تور ارزان دبی را تجربه کنید.
  6. غواصی را در دریای عمان تجربه کنید.
  7. اگر گیاهخوار هستید، حتما با مسئولین هماهنگ کنید تا برایتان فراهم گردد.
  8. یک راهنمای دانا و حرفه ای در اختیارتان قرار خواهد گرفت.
  9. با قایق به آب ها سفر کرده و مناظر را نظاره کنید.
چیزهایی که در انتظار شماست:
%d9%85%d8%b3%d9%86%d8%af%d9%85-%d8%ae%d8%b3%d8%a8-%d8%a8%d8%a7-%d8%aa%d9%88%d8%b1-%d8%af%d8%a8%db%8c-2
صبح، پس از صرف یک صبحانه مفصل، منتظر ماشینی باشید که شما را به هیجان انگیز ترین سفرتان خواهد برد. با مینی ون کولردار به سمت اسکله دبی حرکت کنید و به سمت استان مسندم که محلیست که امارات را از عمان جدا کرده است، بروید. این استان کوهپایه ای، در شمال شرقی سرزمین عربستان واقع شده است و در مرز عمان قرار دارد. پس از رسیدن به مسندم، به سمت خسب بروید. این شهر زیبا و کوهپایه ای، پایتخت این استان می باشد. در این شهر، یک کشتی در انتظار شما می باشد. در قایق سنتی عمانی سوار شده و در ساحل زیبای مسندم گردش کنید. از میوه های تازه، نوشیدنی های خوشطعم و چیز هایی که برایتان در قایق فراهم شده است صرف کنید. همچنین منظره زیبای آفتاب و یا عرشه سایه دار را تماشا کنید. همچنین دلفین های زیبا را نگاه کنید که در آب بازی می کنند. سپس به صخره تلگراف رفته و در دریای آنجا شنا کنید. همچنین می توانید از وسایل غواصی که در اختیار شما قرار دارد استفاده کنید. لذت شنا کردن در کنار ماهی های رنگارنگ انجل فیش، کوسه ماهی، راس و طوطی ماهی را از دست ندهید.
سپس از بوفه نهار خوشطعم عربی که در قایق برایتان فراهم شده است بخورید. غذا های بوفه شامل مرغ گریل، پاستا های مختلف، انواع سالاد های متنوع، نان فطیر و هوموس.
سپس تا زمانی که باز گردید، غواصی کنید، شنا کنید و یا بر روی عرشه نظاره گر زیبایی های طبیعی این شهر باشید.
سپس به دبی باز گشته و به هتلتان باز گردید.
به مسافران تور ارزان دبی پیشنهاد می کنیم حتما برای رقم زدن بهترین خاطرات در دبی، با آژانس گردشگری ایران آنکارا تماس حاصل نمایند.
به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات