تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

مزایای سفر با قطار

۲۸ فروردین ۱۳۹۶

هر چیز که خوار آید، روزی بکار آید. مسافرت با قطار در برخی مناطق جهان چندان در خور توجه نبود اما اخیرا بازهم مورد توجه قرار گرفته است. مشاهده می شود که مسافران قطار در حال افزایش اند و دلیل آن خیلی پیچیده نیست. مسافرت با قطار خیلی شگرف است! خوش منظره، راحت، مقرون به صرف و آرامبخش است. مسافرت با قطار حتی می تواند به نوبه خود یک نوع تفریح در تعطیلات باشد.
مشاهده مناظر شگفت انگیز
قطعا نگاه کردن از پنجره هواپیما به شما شانس دیدن مناظر را از فاصله خیلی دور از بالا می دهد اما قطارها به شما وعده مشاهده مناظری را می دهند که هرگز از هواپیما یا حتی ماشین نظیر آن را مشاهده نکرده اید. در نشستن و تماشای جهان فرا روی و صدای چاگ چاگ عبور قطار از بین دشت و صحراها و گذر از مناطق شهری از روی پل ها و داخل تونها آرامش باورنکردنی نهفته است. حرکت با تکان ملایم قطار ممکن است باعث یک چرت آرام و کوتاه شما بر روی صندلی شود.
راحتی کلید افتخار است
چنانچه انتظار در فرودگاه برای مراتب امنیتی طولانی باب طبع شما نیست، خبرهای خوبی برای شما داریم! چنانچه سوار قطار شوید هیچ یک ازین مراتب را ندارید. تنها به روی سکو بروید و سوار قطار خود شوید. شما مجبور نیستید با خود نوشیدنی و ژله در بطری های کوچک بیاورید و می توانید هر مقدار چمدان که می خواهید همراه خود داشته باشید. درصورتیکه از قطار جا بمانید شانس خوبی دارید که در فاصله کوتاهی قطار بعدی می رسد.
قطارها مقرون به صرف هستند
بلیط های قطار خیلی ارزان تر از بلیط های هواپیماست و هیچ نوع هزینه پنهان یا تغییرات ناگهانی قیمت ندارند. بدین معنی است که شما می توانید برای مسافرت با قطار هزینه های خود را برنامه ریزی و بودجه بندی کنید و بلیط های قطار را در آخرین دقایق خریداری کنید و هیچ نگرانی در مورد مواجه با مشکلات غیرمنتظره مالی نداشته باشید. قطارها همچینن به شما امکان حمل چمدان های خیلی زیاد را بدون پرداخت هزینه اضافی می دهند. لازم به ذکر است که در قطارها امکان دسترسی به وای فای و همینطور پریز برق نیز فراهم است.
با حرکت در اطاف کابین احساس راحتی کنید
چنانچه شما در هواپیما احساس کلافه گی می کنید عاشق قطار خواهید شد زیرا می توانید هر زمان که دوست دارید از جای خود بلند شوید و قدم بزنید. در صورتیکه خوراک مختصری بخواهید می توانید در کافه پیدا کنید. حتی در صورتیکه بخواهید می توانید همرا خود خوراکی بیاورید. چنانچه تمایل به خارج شدن از قطار داشته باشید می توانید در زمان توقف قطار سریع از قطار پیاده شوید و خیلی زود قبل از حرکت برگردید.
جذابیت و طلسم سال پیش
سفرهای طولانی چند شبانه روزی می توانند فیض بزرگی باشند. بسیاری از قطارهای شبانه هنوز واگن های رستورانی با ظروف نقره، ظروف چینی خوب و حتی دستمال سفره های پارچه ای دارند! کارکنان خدمه یونیفورم پوش خدمات وعده غذایی کامل را ارئه می دهند درحالیکه شما منظره محشر را با صدای حرکت قطار تماشا می کنید. حتی احتمال دارد که بر روی میز شما گل نیز باشد.
دسته بندی :عمومی,گردشگری