تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

مراکز و مؤسسه های دانشگاه ایالتی هامبولت

۱۲ مهر ۱۳۹۵
مراکز و مؤسسه های دانشگاه ایالتی هامبولت

مراکز و مؤسسه ها به انجمنی از افراد، اعضای هیأت علمی، کارکنان و سایرین می پیوندند که ممکن است تمایل داشته باشند فعالیت هایی از قبیل فعالیت های تحقیقاتی و خلاقانه، را که با مأموریت دانشگاه مطابقت دارند، ترغیب یا پیگیری کنند. سیاست و رویه های زیر امکان آشنایی یا اجاره چنین مؤسسه یا مراکزی را فراهم می کنند.

  • مرکز کالیفرنیا برای سیاست روستایی در دانشگاه ایالتی هامبولت، مرکزی تحقیقاتی برای کمک به توسعه سیاست، ساخت اجتماع، و ارتقای سلامت روستاییان و محیط زندگی آنان است.
  • مأموریت مرکز علمی و ریاضی هامبولت ارتقای آموزش علوم تجربی و ریاضی است. این مرکز در سال ۲۰۰۵ اجاره شد و برنامه ها و پشتیبانی حرفه ای برای معلمان و دانش آموزانی که برای دوره های تخصصی آماده می شوند، ارائه می دهد. این مرکز به طور رسمی به تعدادی از برنامه های دانشگاهی پیوند می خورد.
  • مؤسسه تحقیقات بین رشته ای ماری جوانای هامبولت (HIIMR) می کوشد سلامت اقتصادی، اجتماعی، فیزیکی و محیطی افراد و جوامع را از طریق مطالعه علمی و بین رشته ای ماری جوانا بهبود بخشد. HIIMR تحقیقات را طراحی، اجرا، تحلیل، و منتشر می کند؛ تخصص های کاربردی برای سیاستمداران، محققان، متخصصان سلامت، کسب و کارها و رسانه ها فراهم می کند؛ و دسترس به مطالب منبع را فراهم کرده و آن ها را بایگانی می کند (داده های خام، رسانه ها).
  • مؤسسه طراحی نقشه کشی (cartography) که به اداره نقشه کشی و آزمایشگاه Kosmos آن برای آموزش نقشه کشی وابسته است، مطالعه های نقشه کشی همراه با موقعیتی برای شرکت در طراحی نقشه کاربردی پیش از فارغ التحصیلی ، و یک سرویس متمرکز طراحی نقشه کشی در محوطه دانشگاهی در تمامی قالب ها از روی کاغذ گرفته تا وب و انیمیشن نیز فراهم می کند.
  • مؤسسه سلامت و عملکرد انسانی، جامعه محلی را در فعالیت های مربوط به ارتقای سلامت پشتیبانی می کند. این مؤسسه از تحقیقات و آموزش برای اعضای هیأت علمی و دانشجویان در زمینه های سلامت، عملکرد انسانی، پیشگیری از بیماری ها، فعالیت بدنی و تغذیه پشتیبانی می کند.
  • مؤسسه آموزش کارآفرینی برای دسترس به سایر اداره های آکادمیک در محوطه دانشگاهی و نیز جامعه کسب و کار ساحل ردوود طراحی شده است. این مؤسسه برمحور مطالعه میان رشته ای، با تمرکز بر کارآفرینی اجتماعی و اخلاق مسئولیت اجتماعی استوار است.
  • مؤسسه دانشگاه ایالتی هامبولت مربوط به تحلیل فضایی (ISA) به توسعه روش شناسی های تحلیل فضایی در رشته های متعدد و مسائل دنیای واقعی اختصاص یافته است. این مؤسسه با نهادهای بخش خصوصی و عمومی کار می کند.
  • مرکز تحقیقات انرژی شارتز (SERC) برای پایه ریزی فناوری انرژی پاک کار می کند. تخصص این مؤسسه در زمینه انرژی تجدید پذیر، بهره وری انرژی، و سیستم های انرژی هیدروژن به ویژه  افزایش کارآمدی سلول های سوختی است. کارهای این مؤسسه عبارتند از آشکارسازی فناوری، توسعه پروژه، تحلیل سیستم های انرژی و آموزش و پرورش.
به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات