تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

محدودیت واردات پرندگان از آمریکا به کانادا

۲۴ خرداد ۱۳۹۵
محدودیت واردات پرندگان از آمریکا به کانادا

محدودیت واردات پرندگان زنده، محصولات پرندگان و محصولات جانبی آن از آمریکا که آلوده به آنفلوانزای مرغی با بیماری زایی بالا هستد

به روز شده در ۲۱ مارس ۲۰۱۶

همه ماکیان، محصولات ماکیان و محصولات جانبی آنها که کاملاً پخته نباشند شامل تخم و غذای خام حیوانات خانگی که از مبدأ ایالت های زیر آمده باشند یا در آنجا فرآوری یا بسته بندی شده باشند تا اطلاع بعدی دارای محدودیت ورود به کانادا هستند. شما مجاز به وارد کردن این اقلام به کانادا نیستید.

اگر در آمریکا ماکیان یا تخم آنها را می خرید مطمئن شوید که مبدأ آنها ایالتی غیر از موارد دارای محدودیت است و از آنجا خریداری نشده اند.

آژانس بازرسی غذای کانادا (CFIA) به منظور محافظت از منابع ماکیان کانادا از شیوع آنفلوانزای مرغی با بیماری زایی بالای گزارش شده در ماکیان در ایالت های زیر راه هایی را به کار گرفته است:

  • ایندیانا

مسافران باید آگاه باشند که به دلیل شیوع این ویروس، همه ماکیان، محصولات ماکیان و محصولات جانبی آنها که کاملاً پخته نباشند شامل تخم و غذای خام حیوانات خانگی که از مبدأ ایالت فوق آمده باشند یا در آنجا فرآوری یا بسته بندی شده باشند تا اطلاع بعدی دارای محدودیت هستند. شما مجاز به وارد کردن این اقلام به کانادا نیستید.

این روش ها یک بخش معمول از اقدامات کنترلی بیماری های حیوانی در کاناداست و مطابق با راهنماهای بین المللی تجارت هستند.

مثال هایی از اقلام دارای محدودیت شامل موارد زیر هستند:

  • پرندگان زنده و تخم هایی که جوجه دارند
  • تخم ها، سفیده ها (آلبومن) و زرده ها
  • گوشت ماکیان (به غیر از موارد کاملاً پخته، کنسرو شده و محصولات گوشتی که به طور صنعتی استریل شده اند)
  • غذای خام حیوانات خانگی که حاوی ماکیان باشند
  • پرها
  • کود و فضولات ماکیان
  • مواد آزمایشگاهی حاوی محصولات ماکیان یا محصولات جانبی آنها

پرندگان خانگی زنده می توانند با داشتن مجوز رسمی از اداره کشاورزی ایالات متحده آمریکا (USDA) به کانادا آورده شوند. برای اطلاع بیشتر از مناطق دارای محدودیت با خدمات بازرسی بهداشت حیوانات و گیاهان (APHIS) تماس بگیرید.

تا اطلاع ثانوی، واردات صنعتی از نواحی قرنطینه شده ویژه داخل این ایالت

دارای محدودیت است. وارد کنندگان صنعتی برای آگاهی بیشتر از محصولات دارای محدودیت باید به آژانس بازرسی غذایی کانادا (AIRS) مراجعه کنند.

هیچ خطر خوراکی همراه با این محصولات نیست. این روش ها برای ممانعت از ورود آنفلوانزای مرغی به بخش های دیگر کانادا اعمال می شوند.

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر
مطالب مرتبط

نظرات